Dijital kameralar ve fotograf yazicilari ile para kazanmak için 5 yolu

Bu internet ve modern teknoloji gelismeler söz konusu oldugunda, gelir getirici seçenekleri gerçekten sinirsizdir. Birçok kisi girisimci olarak büyük bir basari buluyor Bir sekilde, dijital kameralar ve fotograf yazicilari kullanimi geçer. Eger dijital kamera ile çekilen görüntüleri kullanarak fotograf yarismalarinda girmek veya bir online açik artirma is baslatmak için seçmek için dijital bilgi kullanmak ister, bir kamera ve fotograf yazicisi hem de kullanimi gereklidir.

Akilda girisimcilik ile, asagidaki bes ipuçlari dijital fotograf makinesi ve fotograf yazicisi baska bir sey kullanarak basariya giden yolda baslamak için yardimci olabilir.

$ Bir eBay is baslayin ve ihaleleri eklenmek üzere fotograf çekmek için dijital fotograf makinesi kullanin. Bir resim bin kelimeye bedeldir ise, açik artirma için deger ne kadar para olacak? Tüm bunlardan sonra, görmeden bir sey satin almak istiyorsunuz?

$ Dijital fotograf makinesi kullanarak bir amatör fotografçi ol ve siyah veya renkli mürekkep kullanabilirsiniz gerçekçi fotograf yazicisi, kullanarak görüntüleri yazdirabilirsiniz.

$ Bir takvim olusturma programi içine dahil, dijital kamera ile bir fotograf alarak kisisellestirilmis takvimler olusturun ve bir fotograf yazici kullanarak bunlari yazdirabilirsiniz. Bu el sanatlari gösterileri ve bit pazarlarinda son derece popülerdir.

$ Dijital kamerayi kullanarak fotograf çekin ve fotograflari yöneten bir program içine dahil. Hatta iki fotograf çekmek ve onlari bir arada birlestirebilirsiniz. Örnegin, bir iki ayçiçegi fotograf ve en iyi iki arkadas baska almak. Bilgisayara dijital kamera görüntüleri indirmek ve en iyi iki arkadas yüzleri içindeki ayçiçegi böylece onlari manipüle. Fotograf yazici kullanarak Bu fotografi yazdirin ve yeni dijital görüntü is bir örnek olarak kullanabilirsiniz. Bu, çok, el sanatlari fuarlarinda son derece popülerdir.

Bir dijital fotograf makinesi ve kaliteli fotograf yazicisi baska bir sey kullanarak $, sen yayincilik sektöründe çalisabilir. Birkaç yil önce, taninmis bir ünlü sahip ulusal bir dergi kapagi kisisel fotograf yazicisi baska bir sey ile olusturuldu. Dergi ofis bir e-posta ile resim çalismasi edemedi, bu yüzden fotografin büyütülmüs bir yazar yardimiyla askere ve bir renkli fotograf yazicisi kullanilarak yazdirildigi. Yazici daha sonra daha sonra tam renkli kapak resmi olarak görüntü kullanilan derginin ofisine, gönderilecek edildi.

Dijital kameralar ve fotograf yazicilari dahil olmak üzere elektronik, her türlü satin alirken, her zaman garanti yakin ilgi ve teknoloji kaliteli bir isim satin emin olun. Sizin kullanim amacina bagli olarak, yüksek piksel sayisi ve yüksek DPI (inç basina nokta) görüntü üretme yetenegine sahip bir fotograf yazicisi ile bir dijital fotograf makinesi seçmek isteyebilirsiniz. Hem daha kaliteli ve daha gerçekçi fotograf kreasyonlari için izin verir.