dijital kameralar – ticari fotografçi için uygulama için büyük

Ticari bir fotografçi olarak, her zaman pratik ve sanat ve fotograf nüanslari ögrenme tutmak için çok kapsamli tecrübe gerekir. Basarili olmak için bir tomurcuklanma ticari fotografçi, amatör, sen beceri bilmek ve ona daha iyi almak için bir sürü egitim gerekir bir amatör iseniz. Ya da yillik tecrübesi var ve taninmasi ve müsteri sevgisi var olsa bile, yine de kendinizi güncel ve pas asla tutmak için çok ve uygulama ve arastirma çok ihtiyacimiz var.

Ama bir film kamerasi ile sanat pratik ve çok uygun bir fikir olmamisti. Film kameralari uygulama için çok iyi bir seçenek olmamisti neden tek nedeni gerektirdigi maliyetidir. Bir film kameranin isletme maliyetleri oldukça yüksektir. Önce pahali ve bu tür kameralar için mutlak bir gerekliliktir filmi rulo, gerektirir.

Eger daha sonra yeteri kadar iyi bulmuyorum bir çekim Ikinci olarak, bu orada filmi rulo israf var ve bunu yazdirmak için tercih olsun ya da olmasin, görüntü film rulosu kendi alani zorlamaktadir anlamina gelecektir.

Bu nedenle film kameralari özellikle ticari bir fotografçi için çok iyi bir seçenek, para sik sikintisi karsi karsiya olanlar olmamisti. Ve bugün ticari fotografçilar için, dijital fotograf makinesi kilik degistirmis bir nimet gibi geldi. Bu kameralar film kameralari ile karsilastirildiginda biraz pahali, ama isletme maliyetleri oldukça düsüktür olmasina ragmen. Eger sizi çekim depoladiginiz Sadece bir hafiza kartina ihtiyaciniz. Kameradan, bir USB kablosu yardimiyla, bilgisayara resimlerinizi aktarmak ve ardindan bellek kartindaki tüm fotograflari silebilirsiniz. O zaman daha fazla resim için bos alan kullanabilirsiniz.