dijital giclee tuval baski, tuval çerçeve ve tuval sarma.

Tuval baski hizli bir hale geliyor ve herkes is türünü yapabilirsiniz. , Genis format ya da dijital baski baski afis ve posterler için kullanirlar oldugu ile sorun, onlar gerçek renk ya da renk yönetimi ve gerçek fotograf tuval baski konusunda uzmanim yok.

Biz hala kullandigimiz bizim tuval üzerinde yerlesmis önce dünyanin her yerinden 300’den fazla tuval yüzeylerde basilmis ve 4 yildir kullanmis, tuval mükemmel bir mürekkep ile% 100 saf gerçek beyaz kaplama ile% 100 pamuk kanvas oldugu alici kaplama en iyi giclee kaliteli yüzey kazandirmak için. Eger köselerinde kivrimlar bu civilti tuvaller ile ilgili en sinir bozucu seylerden biri olabilir çatlak olmayan bir tuval ya da bir tuval baski sirketi seçerken emin olmak gerekir bir sey.

Bakmaniz gereken bir sonraki sey ucuz tuval kare, rakiplerimizin bir çok Çin’den ithal kürk hafif ahsap sedye çubuklarini kullanin. Su anda sizin disinizda bu kare ile yanlis bir sey yok sunduklari boyutlarina sikismis, biz, öncelikle tuval yazdirmak ayri ayri baski ölçmek ve daha sonra bir el yapimi çerçeve hazirlanmis vardi yapmak, biz tercih ve bu kisisel bir görüs ve çevresinde en uzun yolu baski uygun. Tüm sedye bar firinlanmis Iskandinav Pine yapilir.
Olmayan bir deneyimli kanvas baski sirketten baski alirken Sarkma baskilar da bir sorun olabilir, elle tuval uzatabilirsiniz, ve bizim tuval baski kariyerinin ilk iki yil boyunca yapti.

Simdi bir ismarlama tuval sarma makineleri (hidrolik) tuval germek, biz normalde bu iklim ve tuval kullanilan türüne bagli olarak 75-100 arasinda yer alir psi (Inç kare basina pound) ayarlayabilirsiniz. Bu gerçek bir kanvas baski beklediginiz bitirmek gibi bu davul verir.

Tüm tuval onlar disinda daha fazla ¾ bir inç ayarlanmalidir 12mm x 12mm zimba kullanarak paketi üzerinde bitirilmelidir. Zimba ve kesilmis tuval güzel kahverengi çerçeve bant ile kapak olmalidir. Biz keser ve güzel kivrimlari bir saten düzgün çerçeve bant kullanin.

Tüm tuval kabarcik sarilmis olmasi ve daha sonra dijital tuval için bir kutu mükemmel bir boyutu koymak gerekir, ben sevk ediliyor gibi tuval karsisinda ekstra koruma saglamak için tuvalin önündeki ikiz duvarli karton 2 ilave kat koyarak tavsiye . 5 yil içinde sadece 3 tuvaller döndü oldu.