dijital fotografçilik temel

Dijital fotografçiligin temellerini nelerdir? Ben dijital fotograf makinesi (Best Buy satin 200 $) ve anlamaya benim laptop yakaladi. Ilk olarak, küçük bir arastirma çevrimiçi yaptim. Ben bilgi birkaç sayfa okuyun. En sayfa enstantane hizi, diyafram, dijital sensörler ve bu hakkinda konustuk. Ben ‘vay, bu karmasik olacak’ kendi kendime düsündüm. Bu yüzden dünyadaki tüm bu ayarlarda nerede oldugunu görmek için kendi halinde benim kamera çikardi. Bil bakalim ne oldu? Benim kamera o gibi bir ayarlarina sahip. Ben de muhtemelen bu makaleyi okuyan disinda çogunuz gibi ortalama bir kullanici oldugum için anlamaya, kamera muhtemelen benim benzer. Bu yüzden teknik mirildanmak jumbo ile delik için gitmiyorum. Biz burada basit tutmak için gidiyoruz.

Ben güç üzerine, Pilleri fotograf makinesine koymak biliyorum eminim ve sonra R noktasina ve resim çekmek için tiklayin. Eger kullanim kilavuzu üzerinden bakmak için herhangi bir fotograf çekmek ve kamera üzerindeki özellikleri kontrol önce kesinlikle tavsiye ederim. Örnegin, ben bir gece, manzara, spor ve fotograf çekmek için dikey ayari vardir. Ben kanepede birlikte sarilip benim sevimli köpek bir resim çekmek isterseniz, ben portre ayari üzerine koydu ve uzak oturtun. Ben yolda binmeden oglum paten bir eylem çekim almak istiyorsaniz, ben spor ayari üzerine koydu. Ayrica kamera çekim kalitesini ayarlamaniz gerekir. Daha kaliteli görüntü, o kadar az fotograf çeker daha fazla bellek kamera saklanabilir. Ve tabii ya da tam tersi, düsük kalitesi daha saklanabilir. Ben sahsen yüksek kaliteli çekimler ile ilgili bir sorun görmüyorum. Eger pc için düzenli olarak indirirseniz, bir depolama sorun olmaz.

Dogru kamera tutan ve optik temiz emin unutmayin. Dijital fotograf makineleri her geçen gün küçülüyor. Eger kuzen dügün çekim ve sonra parmaginizi çesitli resimleri var fark istemiyorum. Kamerayi sabit tutmak için arkasindaki deklansöre ve basparmak üzerinde parmagi ile mercekten parmaklarinizi uzak tutmak emin olun. Ayrica, bu kamera lensi üzerinde parmak izi almak gerçekten çok kolay. Bu fotograf bulanik çikiyor yapar. Dogru kumas ve çözüm ile düzenli olarak lensi temizlemek için emin olun.