dijital fotografçilik Eger profesyonel kalitede is yapmak için izin verir

SIZ profesyonel kalitede fotograf çekmek olamaz herhangi bir neden var mi? Artik degil. Bu iyi haber (sensin bu arada,) ve fotografçilar için – Biz dijital çagda var! Bu karanlik ve karanlik oda kurmak için kimyasal dolu bir laboratuar gerekmez – çekim disinda, bilgisayariniza yükleme için, resimlerinizi düzenleme ve baski için – – dijital Eger fotograf her adimda kontrol altina almak saglar masanizdan tüm (ya da mutfak masasinda, eger bunu arzu).

Bunu her seyi yapabilir! Yerine profesyoneller neler yapabilecegini sasiracaksiniz – YOU neler yapabilecegini sasiracaksiniz! Dijital fotografçilik SIZ eski, profesyoneller için ayrilmis ne, yapmanizi saglar:
kirmizi göz kaldirma
gölgeler kaldirmak
kirpma istenmeyen nesneleri
Yakin çekimler için kirpma
istenmeyen disari klon
için bir görüntüyü degistirmek siyah-beyaz veya sepya
arka ayarlamak
özel görüntüleri bir kolaj yapmak

Ve bu sadece bir baslangiç.
Bir karin germe yapmak ve evi terk asla
Bir clickety tiklama ile yil eriyip olabilir
Bu kirisikliklari veda dalga olabilir

Tabii ki, orada görüntüleri düzenleme yapabileceginiz çok fazla, ama noktasi olsun.
Baska bir dijital fotograf güzelligi insanlarin veya olaylarin ates ve SPOT ON onlari görmek için yetenegidir! Bu dijital kameranin vizörden veya bilgisayariniza yükleyerek ya yapilabilir. Eger hayatinizda özel etkinlikler çekim zaman bu gerçek bir arti. Bir birlesme veya tatil geri film gelistirilen rulo almak bir seyler ters giderse yürek (ve bir dügün portre sirasinda ise gözlerini, kapali olan biri bile, “yanlis bir sey” dir).

Alistirma yapar! Eger AT ALL Bu inaniyorsaniz dijital fotograf harika fotograf yapmak ögrenmek yardimci olabilir neden, daha iyi anlayabiliyorum. Bir orta format kamera ile fotograf çekmek birini izleyin. $ Pop basina $ olarak, onlar ates ne ??gibi ne kadar dikkatli fark, ve ne siklikta. Dijital ile böyle bir sinirlama yok. Bu gün batimi, selaleler, yaban hayati, dügün fotograflari ya da torun 300 fotograf çekebiliyor ve bu cüzdan bir agri degildir.

Bu disari çikmak ve görmek tüfek patlama her sey demek degildir. Hala aklinizda bir fotograf çekmek için bir neden (tema) olmasi gerek tutmak istiyorum – tema baska yöne çevirmek ne kaldirarak, bu dikkat çekmek için nasil düsünmek, ve bir yapmak için, çeken ya da tema vurgular ne olursa olsun ekleme büyük fotograf. Size abone Ancak “alistirma yapar” ben de kilavuz katiliyorum umut “vurgu için tekrarlama.”
Eger fotograf alaninda ONE sey ögrendiginizde, dijital hemen ve siniri olmadan uygulamaya koymak için izin verir.

Dijital fotograf makineleri ortalama fotograf meraklisi için daha uygun hale gelmektedir. Kaliteli bir nokta satin alma ve dijital fotograf makinesi veya yanlisi bir tüketici DSLR ates ve ne bir ev kredisi gerektirecektir olabilir.
Evet, dijital fotografçilik gelecegin dalgasi sadece – bir çok ödüllendirici kariyer – bazi – bu gerçekten büyük hobilerinden biri zevk ve için harika bir yoldur!

Dijital fotograf ve diger ilgili fotograf konularda daha fazla bilgi için makaleyi okumak isteyebilirsiniz:
http://www.you-can-do-great-photography.com/digital-photography.html

Bu makale yazdigi: You-Can-Do-büyük-Photography.com