Dijital fotografçiligin yapmak

Yaz aylarinda, sicaklik artiyor tek sey degil. Bu yüzden de özellikle plaj gezileri, piknikler, barbekü, tatil ve spor etkinlikleri için dijital fotograf makinelerinin kullanimi vardir.

Çok flaslar hashas ile, burada yaz dijital fotograf isilti yapmak için birkaç yolu vardir.

Yaz bir Blur olabilir, Fotograflarinizi olmamali – Hepimiz sadece asiri hareket veya el sallayarak genellikle, bulanik nedeniyle çikmak var için mükemmel odaklanmis oldugunu düsündüm bir çekim almis. Bu çözmek için, üreticiler büyük ölçüde bulanik fotograflari azaltmak görüntü dengeleyici, kameralar sunuyoruz. Bunlar arasinda, Panasonic dijital fotograf makineleri, tüm hat çikisi olsa da MEGA en uygun Görüntü Sabitleme sunuyor.

Slayt Sogutucu Been Hiç – Birçok dijital fotograf makinesi bir anda birkaç yüz fotograflari saklamak için izin SD kartlari kullanmaktadir. Uzakta yakalamaya bittiginde sonra, bir slayt gösterisi ile daha fotograflarinizi sergilemek için iyi bir yol yoktur. Yapmaniz gereken tek sey, dijital kamera depolama aygiti “sakiz-benzeri sopa” kaldirmak ve unutulmaz bir 21. yüzyil slayt için dizüstü bilgisayar, projeksiyon, fotograf yazicisi, DVD oynatici veya Plazma televizyonda yuvanin içine kaydirin oldugunu. Bazi slayt uygulamalarda bile size fotograf müzik veya baslik eklemek için izin verecektir.

Sizin Modu bilin – Kameralar bugün otomatik olarak en üst düzeye farkli modlari çesitli, fotograf çekimi Birçok dijital fotograf makinesi aile piknik için ideal bir spor modu sunuyor çekim hizi, isik, flas, vb gibi çesitli özellikleri, tarafindan olanagi sunar voleybol oyun, Temmuz ve Isçi Bayrami kutlamalari 4 için en uygun ve havai fisek modu; bu unutulmaz bir tatil manzara çekimleri için sahne modu; yaz barbekü için parti ve gida modu,. Panasonic TZ-1 gibi daha gelismis kameralar bile yikanmis, günes agir fotograf sayisini azaltmak için bir plaj modu sunuyor.

No More Tek Su Kameralar – plaj modu yeterli degilse, Panasonic TZ-1 ve FX-01 de bir ek $ 199 istege bagli sualti durumlarda, hem de daha iyi dijital koruma saglar bir sualti modu ile geliyor plajda kamera ve herhangi bir dalgiç veya snorkeler gurur yapacak sualti çekim.

Bazi Anlar Emri Video – Hiç bir yerde uzakta yakalamaya mu ve kendinize demek, “Ben benim video kamera olsaydi” Peki en dijital fotograf makineleri ile bugün, yapmaniz. Video kamera gibi yüksek kaliteli olarak, çogu dijital fotograf makineleri video modunda hile yapacak olmasa da. Bazi dijital kameralar bile oynatma sadece sag LCD ekranda, çekilen mini film saglayacaktir.

Pil Ömrü Önemlidir – Hatta en yüksek teknoloji kamera ölü bir pil çalismaz. Bu yüzden kamera sarj edilebilir bir pille çalisiyorsa her zaman çekim her günü önce pil sarj cihazi ve güç paketi emin olun. Eski bir kamera ile tatil, uzun seyahatler, uzun fotograf çekimleri için veya ayni zamanda bir yedek tam dolu bir pil tasimak için iyi bir fikirdir. Kamera siradan AA veya AAA alkalin pil çekimden önce uzun bir gün için pilleri degistirmek emin olun çalisiyorsa, her zaman kamera çantasi birkaç ekstra pil var ve ates saglayacak Oksirid pil, ulasmak emin olun geleneksel alkalin pillere göre önemli ölçüde daha fazla fotograf (250 kadar). – ARA