dijital fotograf taramalari ile hurdaya deneyin

Geleneksel scrapbooking yakinda dijital kuzeni tarafindan satin alinabilir. Dijital not defteri çilginligi hurdaya dünyasina büyük ilerleme yapti. Tüm dijital scrapbookers parça bulunmaktadir gerekli bilgisayar kendi hobi zevk için, onlar büyük çevrimiçi kaynaklara kendilerini bosuna anlamina gelir. Ücretsiz ve düsük maliyetli araçlari, olusturma yazilimi ve video egitimlerini her yerde vardir. Eger kisiye özel tavsiye, teknik yardim, ya da dost topluluk gerekiyorsa bunu kolayca bulabilirsiniz.

Sen ya bu yeni dijital fotograf makinesi ile aldi fotograflari kendinizi kisitlamak zorunda degilsiniz. Kendinizi ucuz bir fotograf tarama hizmeti bulun ve dijital scrapbooking için kullanilabilir fotograflarinizi tüm olun. Az 5 sent her biri için fotograflarinizi tarar hizmetlerdir taradiginiz.

Belki de Dijital not defteri için onlari kullanilabilir hale daha fotograflarinizi tarama daha büyük bir yarar mümkün imha veya zarar onlari koruyor. Bir tarama hizmeti bir DVD için fotograf kaydeder zaman iki ya da üç farkli yerlerde bir yinelenen saklamak mümkün kilar. Bu dogal bozulma ve küf ve nemden hasarlara karsi fotograflari korumak, daimi hayatta kalma sigortalanir. Bir DVD tarama da baskalariyla resimleri bir dizi paylasmanizi saglar.

Bir kez online fotograf albümü olusturmak ve arkadaslarinizla paylasmak için ücretsiz bir fotograf paylasim sitesine yüklemek için kullanabilirsiniz hurdaya taramasi fotograflarinizi ele verdik. Kartlari, takvimler, ve T-shirt gibi fotograf yenilikleri satan online is bulmak ve kullanimi kolaydir. Birkaç hizmetleri ile hatta bir televizyonda veya dijital resim çerçevesi üzerinde görüntüleyebilirsiniz müzik esliginde bir slayt gösterisi olusturabilirsiniz.

Fotograf tarama hizmeti 300 dpi çözünürlükte tarar emin olun. Artik, az. 300 DPI hemen hemen tüm fotograf tarama amaçli en iyi seçimdir, bu nedenle daha fazla ödemezsiniz. Ayrica fotograflarinizi yüksek kaliteli bir jpeg olarak kaydedilir emin olun. Eger scrapbooking çabalarinda jpeg dosyalari kullanacaginiz ve kaliteli JPEG büyük dosyalari olsa, her zaman orijinal bir kopyasini için dosya boyutunu azaltmak için fotograf düzenleme yazilimi kullanabilirsiniz.

Tarama hizmet anlasma otomatik fotograf gelistirme sunuyorsa iyi bir fotograf gelistirme programi fotograflarinizi en iyilestirilmesi güzel bir is yapacak çünkü yararlanmak için emin olun. Ama fazladan ödeme yok. En önemli sey gelistirmeleri ana taramalari bir kopyasindan yapilir emin olmaktir. Her zaman düzenlemek veya gelistirmek için ana tarama bir kopyasini kullanabilirsiniz. Tarama dosyasi dönen veya manipüle sonunda fotograf kalitesini azaltacagini unutmayin.

Web’de arama birkaç dakika geçirin ve egitim E-kitap, siniflar, örgütsel yazilim, düzen fikirleri ve her türlü karalama defteri bezeme bulacaksiniz. Daha sonra ucuz bir fotograf tarama hizmeti bulmak ve degerli anilarinizi canlaniyor yapmak.