dijital fotograf online satis için ipuçlari

Dijital fotograflarinizi online satis size çok düzey pazarlama, bagli kurulus pazarlama, ödenen anketleri ve seviyor gitmek istemiyorsaniz bazi ek gelir getirici bir alternatif yol olabilir. Kendi dijital fotograf satmak isteyen kisiler tarafindan sorulan en sik sorulan sorulardan bazilari;

• Ne kamera tür ihtiyacim kadar?

• nereden fotograflari satabilirim?

Fotografin • ne tür iyi satiyor?

• nasil fotograf indirilen alir saglarim?

• ne kadar fotograf basina ödeme yapiliyor?

Orada kaliteli fotograf çekmek için profesyonel fotograf makineleri gereken bir yanilgidir, ama bu iyi satacak kaliteli bir fotograf çekebilirsiniz en az 3 mega piksel bir dijital fotograf makinesi ile, çünkü dogru degildir. Bu sirri onlari stok fotograf siteleri gönderebilirsiniz hangi en iyi en iyi bulmak için mümkün oldugu kadar çok fotograf çekmek ve daha sonra kendi zaman tür az etmektir. Bu yüzden sizin için bir dijital kamera gerekir fotograflari, internet baglantisi ve Photoshop gibi bir fotograf düzenleme yazilimi para kazanmak için.

Insanlar ticari amaçli fotograflari indirmek için gidiyorsun nereye çevrimiçi ilk soru dijital fotograflarinizi satabilirsiniz nerede ile ilgili olurdu? Cevap çok basit stok fotograf siteleri oldugunu. Dijital fotograflardan para kazanmak için insanlar bir ücret karsiliginda fotograf indirir stok fotograf siteleri için çalisma sunmalidir ve fotograf için ödenen ücretin bir yüzdesi açikça hizmet için stok fotograf siteleri gidecek.

Fotografin ne tür iyi satan sorusu farkli fotograflar ticari ihtiyaca göre satiyor gibi kesin bir cevabi vardir. Bir isaretçi fotograf tür ticari niyet dogrultusunda düsünmek gerekir almak için ne karar vermenize yardimci olacak gibi ama, hangi fotografin tür insanlar müsterileriniz gibi iç mimarlar, reklamcilar gibi hayatin farkli kesiminden geldigini dikkate almak ne demek hurda rezervasyon yapan, ebay saticilari, ögrenciler, ressamlar, tasarimcilar, ve çok daha fazlasi. Zihin ve yaraticilik biraz bu ile seni satacak fotograflari ile gelmek mümkün olacaktir eminim.

Fotograflarinizi muhtemel alicilar dikkatini çekin ve ilk fotograf siteleri bilerek baskalarina teslim ve daha popüler fotograflar, bu yaparak kendinize bir baslangiç ??verecek görmek stok geçmesi gerekir yüksek indirme hizi kazanç saglamak için ne fotograflari tür söz konusu hisse senedi fotograf siteleri ile iyi yapmak. Ama ne olursa olsun orada ilk kez ve bir fotograf bu iyi bir fotograf oldugu gibi bu faktörlerin herhangi esit derecede iyi sürece yapabilecegi kapsami disinda kalan bulabilirsiniz çünkü seni deneme tesvik edecek bunun. Eger fotograf için yüksek indirme hizi yardimci olacak bir diger önemli faktör fotograf isaretleri kaldirma ve fotograf daha iyi görünmesini saglar düzenlemek için Photoshop gibi fotograf düzenleme yazilimi kullanmaktir.

Hiçbir sabit tutar Bu tek tek stok fotograf siteleri baglidir ve ayni zamanda gönderdiginiz fotografin kategorisi, bu yüzden herkes açik fikirli tutmak için fotograf teslim yolda gitmek isteyen tavsiye gibi fotograf basina ödeme ne kadar var olan bu siteden siteye farkli çünkü olarak fiyat konusunda.