dijital fotograf 101

Firtina bugün dünyanin aliyor sanat biçimlerinden biri dijital fotografçiligi. Eger para kazanmak için ya da kisisel nedenlerle sadece onlari almak isteyebilirsiniz, anilar tutmak için bir yol olarak resim gibi olabilir, ama teknoloji fotograflar çekildiginde nasil etkileyen, deneyimi daha yerine getirmektedir.

Her sey bir fotograf konusu olabilir. Çekilecegi yolu yikim ya da tüm nimet olabilir. Sokaklarda neler olup bittigini gibi sahnelerin fotograf çekme konusunda hiçbir kural, vb ne hayat yakalamak için en iyi yolu tüm hakkinda sokaklara alarak ve çevresinde yerler ve insanlarin fotograflarini alarak sadece oldugunu da vardir. Bir dijital fotograf makinesi ve büyük kapasiteli bir bellek karti ile Silahli, bir sey uzakta ates ve büyük bir sey yakalayabilir.

Size bir sey veya kimse fotograf çekmek önce yerellik daha yakindan tanimak için var. Örnegin, sadece bir oyun için disari çikmak ve oyun oynarken çocuklarinin resimlerini alamaz. Bu iyi bir konu olsa da, ülkenin birçok yerinde yasa disi oldugu ileri sürülüyor. Eger dijital fotograf makinesi ile tiklama mutlu olsun önce ebeveynlerin izin istemek zorunda.

Bir kamu olay fotograf çekmeye baslayabilirsiniz. Festival devam çesit var, bu onlarin resmin çekildigi için daha rahat fotograf ve insanlar almak daha kolay. Durumda, bazi insanlar kendi resmi aldi o sakincali bulmak, eger, bir dijital fotograf makinesi olan ve güzellik size yerinde fotograf silme oldugunuzu göstermek olabilir. Bu sekilde, bunun için göstermek için kötü bir deneyim ve iyi bir fotograf ile biten, bir argüman ortasinda sikismis zorunda kalmazsiniz.