daha iyi fotograflar için 3 tus – dijital fotografçilik ögrenmek

Hepimiz daha iyi fotograf çekmek istiyorum. Onlari, hayran çerçeveli ve web sitelerinde görüntülenecek gibi. Nasil pahali fotograf dersleri almadan iyi görüntü için ne yapilabilir? Eger uygulama bazi çok kolay adimda içine koyarsaniz, çok basit AOS. Ben, nasil gösterecegim Äôll.

Eger durdurmak gerekir daha iyi fotograf çekmek için, düsünmek ve hakkinda deklansöre basmadan önce yapmak ne düsünün. Bir atis içine acele önce kendinize su üç soruyu sorarak, hemen herhangi bir görüntü kalitesini artiracaktir. Fotograf bir düsünce sürecidir. Bu kafanizda 3D görüntü alir ve bir iki boyutlu fotografa dönüstürür. Bu sizin son görüntüde yansiyacak ne kadar iyi yapabilirsiniz.

1. Ben açikça odak noktasi olarak benim konu tanimlayabilir misiniz?

Bu almak için bir fotografçi için en mantikli adim olmalidir ama degil, AOT. Fotograf albümü simdi gidin ve ilk on fotograflara bir göz atin. Her birinde, açikça konuyu görebilirsiniz. Konunun ilgi merkezidir. Herhangi bir olay azindan, partide arkadas veya çocuk fotograflari için harika AOS ama 20 yil içinde öyle degil, AOT partide kim ilgileniyorum. Eger aile üyesi veya arkadas hatirlamak istiyorum. Bu özellikle çok kisinin vefat eger. Yani kisi yapmak ya da odak merkezi, ya da odak noktasi tabi. Sen ancak konunun zararina görüntüde digerleri olabilir. Anilar, AOT gelecekte degistirilebilir. Eger fotograf çekerken hafiza olun.

2. Ayaklarimin kullanimi ve herhangi bir yakin olarak alabilir miyim?

Iyi fotograflar basinizi kullanarak ayni zamanda ayaklarinizi kullanarak olusturulan degil. , Etrafinda ve don hareket AOT sopa bir noktaya ve konu size gelmesini bekleyin. Konuya yakin almak ve fotograf tüm gereksiz ögeleri dahil degildir. Yine, 20 yil içinde size çöp kutusu, konunun disinda büyüyen agaç, AOS bas veya mutfak aletleri ve TV hatirlamak istemiyorum. Yakin almak ya da hariç, böylece etrafinda hareket ettirerek açisini degistirerek bu ögeleri dahil degildir. Gereksiz yigilmayi hariç hemen görüntüleri artiracaktir. Yakin geçerek her durumda size odak noktasidir konunun daha fazla göreceksiniz. Anilar ve daha iyi olustururken daha büyük daha iyidir. Bir fotograf bir yakinini görmek için çalisirken gözlerinizi zorlanma asla.

3. Ben açisini degistirmek ya da daha iyi bir bakis açisi alabilir miyim?

Bu ayaklarinizi kullanarak bir önceki noktaya baglidir. Ön görünümünde geleneksel, Äòstraight sizin bakis açisi degistirme, ao daha iyi fotograf tüm yuvarlak yapacaktir. Bir pasaport ya da kimlik fotograf gibi kisiyi tanimlamak için çalismiyoruz. Bir bellek yaratiyor. Bu özellikle çocuklar için böyledir. Düzeylerini asagi almak ve gözlerini ayni yükseklikte adresinden mercek tutmak. Çocuklar her zaman kameraya bakarak ates gibi görünüyor. Hem de onlarin göz sinirinin altinda almak deneyin. Konuyu daha yüksek kalkmak ya da asagidan bakmak. Sol veya saga birkaç metre hareket ettirin. Bakis olagan noktalarindan farkli imaj olun.

Daha iyi fotograf çekmek kurslari, kitap veya daha iyi ekipman daha fazla para harcama degil, bazi temel fotograf ilkeleri uygulamak için zaman ayirdiginiz degildir. Sadece bu üç adimlar atmasi ve fotograflarinizi bunlari uygularsaniz size fotograf hemen bir iyilesme göreceksiniz. Fotograf zaman içinde belli bir noktada bir bellek olusturmak ilgilidir. Daha sen daha fazla ortaya çikan fotograflari göreceksiniz bellek olusturarak koydu.