Canon lens ve sormak ne diger lensler, nerede satin almak için

Degistirilebilir lensler artik popüler bir sey vardir. Canon lens güzel tasariyi uygun. Onlar kameralar ve onlarla gidecek aksesuar en üretirler.

Fotografçinin topçu en önemli parçalarindan biri, lensler tüm boyutlarda gelir. Onlar fotografçi açik ve benzersiz çekim yardimci. Onlar alabilirsiniz çekim bazilari sunlardir:, tuhaf açilar ve perspektifler kadar yakin. Bazi lensler de Sepya gibi renk ile anlasma.

En lensler kameradan ayri olarak satin alinir. Onlar ekstra bir maliyet. Yeni bir kamera ile Bazi sirketler paketi tek bir objektif. Bunlar genellikle profesyonel degil, amatör olmak içindir.

Birden fazla lens Kazanilmasi profesyonel fotografçi zorunludur. Bu yaygin Henüz ilk satin degil eger lens içine çok arastirma yapmak önerilmektedir. En hobi fotografçilari bile rahatsiz degil.

Arama yalvariyor için, okumak, ya da piyasada kaç tane farkli türlerini görmek için çevrimiçi arama. World wide web kullanin ve ayni zamanda fotograf askini paylasan insanlar etrafinda isteyin. Bu yöntemleri birlestirerek, o en iyi sonuç alirsiniz.

Eger web arama, tipi lensler veya kamera mercekleri üzerinde olsa da. Bu siteler genis bir dizi getirmek gerekir. Teknoloji sitelerinden siteleri satin almak için nasil. Yapabileceginiz en iyi sey, kamera magaza siteleri, ve üreticilerin içine kontrol etmektir.

Bir fotograf dükkaninda bir göz alarak çok harika bir fikir. Orada bireylerin lensler hakkinda bir iki sey bilmek baglanmistir. Fiyatlari üzerinde iyi bir fikir çok olsun. Lensler ucuz gelmiyor. Genellikle islevsellik ve marka adina göre fiyatlandirilir.

Uyumluluk çok önemli bir konudur. Eger magazaya gittiginizde ile kamera almak. Katip orada en uygun bulmaniza yardimci olsun. Eger satin almak için gerçek karar vermeden önce iyi bir maç oldugundan emin olmak istiyorum.

Lensler önemli olmakla birlikte, bir fotografçi kullanabilirsiniz tek malzeme degildir. Tripodlar, hafiza karti ve güzel bir tasima çantasi da kullanisli. Satin almadan önce Yine, arastirma yapmak.

Kitaplar ve dersleri de mevcuttur. Bunlar dergi veya baska bir profesyonel fotografçiliga almak için ariyorsaniz için iyi seyler. Belki de sadece hobi oyunu istiyorum. Bu çok iyi. Bu siniflardan çok sey ögrenebilirsiniz. Etrafinda defter tutan da keskin tutmak için kötü bir fikir degildir.

Sen fotografçinin ne tür olursa olsun, bazen Canon lens gibi birkaç objektif olmasi iyi bir sey. Eger bu sekilde alarak resmin disinda fazla olacaktir. Sadece hiçbir iki lens ayni oldugunu akilda tutmak ve bu arastirma yapmak için iyi bir fikirdir.