, bulma çerçeveleme ve sanat görüntülemek için yöntemler

Bos bir duvar – bu en yönlerini dispiriting veya en zor ya olabilir. Bu kadar çok seçenek oldugundan, bu alani bir yaratici zihin alay ve kizdirmak. Eger planlama olmadan, sanat asmak için acele varsa, yakinda bir delik delikleriyle dolu duvar olacak. Kim bir odaya girmek her zaman hatirlatti olmak istiyor? Ancak bazi planlama ve sanat sadece sag parça bulma, kendinizi sadece sanat degil hayran bulacaksiniz, ama bunu görüntülenir nasil.

Sanat Uygun eserleri, görüntülüyebilmek edenler üzerinde kalici bir etki birakir bir oda için son dokunus ekleyin. Bu sanat ya da büyük bir görünüm elde etmek için büyük, pahali resim bölümünden mezun gerektirmez. Sanat koleksiyonerleri, çerçeveleme uzmanlari ve iç mimarlar tarafindan verilen bazi basit ve ucuz öneriler, digerleri arasinda, sanat görüntüleme sirrini alabilir.

Her zaman bütün bir oda tasarimi için oldugu gibi bu bir bos duvara kadar düsünmek gerekir. Geçmisi düsün. Eger onlar en görkemli kanepe veya kanepe üzerinde reclined nasil birisi sözler duydum en son ne zaman oldugunu? Eger onlar birinin evinde yedik muhtesem yemek masasi birilerine konusmak duydum son kez düsünün? Bu kimseye söylemek duymadim olasidir. Ama muhtemelen birinin evinde inanilmaz bir resim birilerine konusmak duydum.

Daha oturakli sanat koleksiyonerleri sanat alani havasini yol olduguna inaniyoruz. Çogumuz ilk mobilya satin almak ve o uygun sanat eseri seçmek için çalisacagiz. Bu sanat satin alma deneyimi tamamen kendinizi kaldirmak gerekir anlamina gelmez. Sanat dünyasinda birisi kusurlu izleyin. Gitmek ve perde, kanepe veya hali ile eslesen bir parça talep yok. Tasarimcilar tüm çok iyi biliyoruz. Hala size oda tamamlamak istediginiz parça bulmaliyiz çok kisi bozmadan koordine renk olabilir. Dekorasyon uzmanlari sanat belirli bir renk seçme ve yastik gibi ögeleri, çiçek aranjmanlari, ya da birlikte oda çeker hangi, kilim atmak ile oda boyunca vurgu olarak kullanmanizi öneririz. En çerçeveleme uzman bir beyaz mat her zaman gitmek için en iyi yoldur, ama size baska dekor ile kravat olabilir renk bir serit ile altinda ikinci bir mat ekleyebilirsiniz söyleyecektir.

Dekor ile resim koordine etmek baska bir yolu iyi bir çerçeve ile. Bu gün, basit ince çerçeve çok popülerdir. Bu çerçeve modern stilleri ve mobilya ile çalisir. Bu Barok tarzi, kalin ahsap olanlar, ya da altin ve gümüs çerçeveler gibi süslü çerçeveler daha resmi bir bölgede yerlestirilmesi gerekir. Bir büyük boy duvar ile çekinmeye? Bir boya çogunlugu alani bu tür merkezinde bir büyük boyama kullanmayi tercih ediyorum.

Büyük duvarlar genellikle çagdas konutlar ve modern sanat geldigi için bu kolayca gerçeklestirilir mutlaka pahali birçok kez oldukça büyük, ama degil. Hatta basit bir beyaz mat ve temel bir siyah ya da ahsap çerçeve ile sik çerçeveli posterleri ile dekore edebilirsiniz. Çerçeve profesyoneller renk koordinasyon paspas katmanlari kullanarak, küçük bir baski ya da büyük bir çerçeve içinde fotograf yerlestirebilirsiniz. Eger resim veya fotografin altindaki daha fazla bosluk birakin zaman dramatik bir etki bir artis vardir. Isinizi profesyonel çerçeveli olsun zaman bu etki talep edebilirsiniz. Bir mat birçok sanat magazalarinda siparis kesilmis olabilir. Eger öne gerçekten sanat yapmak baska bir yolu aydinlatma seçiminiz ile. Kendi beyaz isik renkleri daha parlak görünmesini saglar, çünkü birçok uzman halojen isik kullanilmasini öneririz.

Sanat newby için bazi ipuçlari. Baslamak için, bazi sanat görüntülemek istediginiz hangi duvarin boyutu yazmak ve cüzdan bu tutun. Sanat için yerel galerileri ve magazalar göz atin. Eger harcamaya istekli ne kadar para biliyorum. Fotograf, resim, ve diger sanat 20 $ ‘den fazla 2.000 $ her yerde mal olabilir. Hala sorulariniz mi var? Bazi galeriler sadece bir depozito ödemek eger, sanat ev almak ve denemek için izin verir. Yerel sanat okullari ve açik hava sanat festivalleri tarafindan koymak gösterir sanat bulmak için iyi yerlerdir. Orijinal bir fiyat araligi disinda ise, daha düsük bir fiyata parçanin bir baski ya da litografi bulmak mümkün olabilir. Son olarak, tasarruf dükkanlar, garaj satis ve bit pazarlarinda kontrol ederek yaratici hazineleri ve güzel çerçeveler kayip kesfetmek mümkündür.