bu sosyal medya uygulamalari fotografçilar için bir hazine

Bir uzman fotografçi ya da sadece bir baslangiç ??olsun, pay fotograf için en ünlü yerlerinden biri, fotografçilik hakkinda tartismak ve internet oldugunu ögrenmek bilmeli. Eger internet üzerinde iseniz, bol sosyal medya web sitelerinde iyi fotograf oldugunu fark edeceksiniz.

Asagidaki fotografçilar çekmek sosyal medya siteleri bir listesi vardir:

EPhotoZine – Bu fotografçilar için tanidik bir sosyal agdir. Bu Bu web sitesi yorum, fotograf paylasmak fotograf yüklemek saglar in tüm fotografçilar ilgilendiginiz her sey var, yardim almak yarismalara ve diger fotografçilar ile etkilesim.

Lifeblob – Eger fotograf yüklemek zaman arkadaslarindan fotograflari kesfetmek için ariyorsaniz, bu sizin için bir sitedir. Ayrica, Hindistan için Diwali tebrik kartlari resimler gönderebilirsiniz, bir bebek fotografi kitap vb olusturmak

Photofizz – Eger yedek saat bol varsa, bu web sitesini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Aslinda kullanicilarin global anlamda en iyi fotograf baglantilari göndermenizi saglayan bir toplama sitedir.

Flickr – Bu en popüler web sitesidir. Kullanimi çok basit oldugu için birçok kisi Flickr kullanin. Çevrimiçi fotograflarinizi paylasabilirsiniz, yorum ve diger fotografçilar ile etkilesim. Kamu izni fotograflariniza erismek zorunda olmayan bir gizlilik ayari vardir. Bu sekilde, kolayca resimlerinizi saklayabilirsiniz.

Twitpic – Bu Twitter baskalariyla fotograf paylasmak saglar. Bu sizin Twitter hesabi kullanarak oturum gibi bir hesabin katilmak için gerekli degildir.

Picnik – Bu gerçekten bir sosyal medya uygulamasi degil, ama sen Flickr ve Facebook gibi diger sosyal medya hesaplarinin tüm fotograflarinizi erismek için izin verir. Bunun yani sira, ayni zamanda görüntüleri daha iyi görünmesi post prodüksiyon seçenekleri kullanabilirsiniz.

Facebook – Bu diger fotografçilar ile etkilesim ve is bakmak için iyi bir yerdir. Fotografçilar ve gruplari ve tüm Facebook fotografçilik hakkinda binlerce sayfa vardir.