bir reklam yolculuk – reklam fotografçiliktan reklamin yayin için

Bir reklam yapiminda oldukça zor bir seydir. Hatta planlarinin en titiz basarisiz olabilir. Hatta çabalarinin en çaliskan saldirmak olabilir. Ve en kötü parçasidir – sadece hedef kitle ile tiklayin asla bilemezsiniz ve ne kötü yola düsmek neden olabilir. Ama bu kader her seyi birakin ve müsterilerin çalisma asla anlama geliyor? Degil Kesinlikle Hayir, çünkü çogu zaman, bir dikkatle arastirilmis ve iyi tasarlanmis plani orta basari getiriyor.

On hedef kitle arastirma, kendi hoslandigi ve hoslanmadigi seyleri, tercihleri ??ve ne ürün veya sirket beklediginiz ile baslamalidir. Sonra, kampanya ve müsteri müsteriler ve potansiyel müsteriler için iletisim kurmak istedigi mesaj strategising, yapilan arastirma temelinde planlari hazirlamak olabilir. Bundan sonra resimleri kampanyaya göre çekilir reklam fotografçiligi için ihtiyaci geliyor. Fotograflarini çekti sonra da mükemmel bir görünüm elde etmek için dokunmatik bitirme verilmistir nerede, onlar, tasarimcinin masasina gidin.

Yapilir sonra, resim kesilmis ve hazir hale önceden belirlenmis düzeni göre ve daha sonra birlikte içerik ve reklam kopya ile, son reklam hazirlanan ve müsteriye sunulmaktadir. Istemci tarafindan onaylandigini sonra, reklam sonra yayin için gönderilir.

Baski veya statik açik – – Simdi medya her türlü yayinlanan bir reklam almak basit bir is degildir. Her seyden önce, ortam yer satin olmaktir. Bu reklam ajansi veya medya uzay ve zaman satin alma ajanslari tarafindan, müsteriler tarafindan da yapilabilir. Medya alani satin alarak, reklam fotografçiligi yapilir kez reklam buna göre ve daha sonra hazirlanir ve reklam yapilir, ticari sonra karar olarak orta yerlestirilir.