Bir fotograf stüdyo flas metre kullanarak

Bir fotograf stüdyosu kullanmaya karar neden amatör fotografçilar ile bir flas metre neden bu korku ve endise ile mi? O kadar ki, çünkü korkunç flas metre korkusu sürekli isiklari yerine flas çalismak adamlar biliyorum.

Ben stüdyo aydinlatma kitap okurken bu endise çok üretilen varsayalim, ya da ‘nasil bir stüdyo kullanmak için’ tipi DVD izlemek. Gerçek su ki, gerçekten de karmasik ve herkesin kolayca ve sadece böylece mükemmel fotograflar çekmek için izin veren bir stüdyo flas metre kullanabileceginiz olmadigidir.

Ben dijital kamera ile arka görünümü ekranda resimleri görebilirsiniz biliyorum, ama bir stüdyoda çalisirken bu dizüstü üzerine yükleyin sürece aliyor tam olarak ne görmek zor.

Isin gerçegi hala Gölge ve vurgu ayrintilari kontrol etmek gerekir bu yüzden dogru baslangiç ??noktasina alacak bir metre kullanmalidir. Bu yüzden okumaya bilmek istiyorum o sizin için.

Flas metre birçok marka gelir ve her marka sürece cihaz üzerindeki ayarlari degistirmek ve ates bildigin gibi önemli degil ancak, birçok farkli model vardir. Kullanilan hepsi ayni sey. Flas ates ve ölçer siz de kamerayi ne ayari diyafram bildiren bir sonuç, verir.

Deklansör hizini ayarlamak gerekir yanina, kamera ile aynidir ve ben her zaman bu 125 acemi kümesi için önermek çok Önce metre üzerinde ISO ayarlamaniz gerekir. Bu yapmaniz gereken tüm ayarlari oldugunu. Tüm flas metre sizin konuya metre yakin arka isiga dogru isaret beyaz bir kubbe var. Daha sonra flas yangin ve metre simdi de kamera ayarlamak gerektigini diyafram söyleyecektir.

Gerçekten büyük stüdyo resimlere hüner açik ve koyu ihtiyaciniz modelleme üretmek böylece stüdyo yanar ayardir tabii ki, hiç bir gizem olarak bu kadar basit ve degildir. Flas metre sizin diyafram ayari olarak f11 okur kadar tek bir isik açin baslatmak ve ayarlama flas yangin – kurmaniza basit 2 isik var. Bu isigi kapatin ve metre f5.6 bir iki durak fark okur benzeri ikinci isik açmak ve bu bir sifre ayarlayabilirsiniz. Bu temel ayar baslamak ve bir stüdyo içinde güven insa yardimci olmak için süper resimleri verecektir. Dogal olarak oradan hareket ve basit ipuçlarini tüm basit tutmak yanlisi kullanimi çok sayida bulunmaktadir.