bir fotograf makinesi satin – sorular önceden kendinize sormalisiniz

Bir resim bin kelimeye bedeldir gibi, bir kamera genellikle dolar ve sent açisindan çok fazla deger olabilir. Bir hobi ya da meslek için fotograf taahhütte herhangi bir kisi planlama ekipman nakit en azindan biraz geçirmek için bekliyor olmalidir, yeni vites kendinizi bir fotografçi arama en iyi ve en kötü parçalarindan biridir. Sen 100 $ altinda ya da istediginiz gibi pahali yüksek son disli bir çok sey var gibi sizin kadar geçirebilirsiniz için fotograf çekmeye baslayabilirsiniz. Yeni fotografçilar için bu kadar çok seçenek oldugu için, izin, AOS serin aksesuarlari (filtreler, objektifler, fotograf sehpalari) tüm atlamak ve en önemli ilk satin yikmak: Kamera.

neye ihtiyaciniz var?
Bir kamera gerekir neden ekipman merkezinde satin almak ilk adim bulmaktan oldugunu, ve bunu yapmak için beklediginiz. Örnegin, bir tüm manuel DSLR (Canon’un Rebel gibi) fotografçilar için çok eglenceli ama eglenmek disinda arkadaslarinizin fotograf çekmek eger muhtemelen büyük bir güçlük oldugunu. Burada, ne gerek karar vermenize yardimci olacak kendinize sorun için birkaç anahtar sorular AOS:

* Ben film ya da dijital kullanmak istiyor musunuz?
* Ben eglence için ya da bir kariyer için fotograf çekmek muyum?
* Nasil rahat bir manuel SLR isletim ki?
* Görüntü kalitesi benim için yapmak veya kirmak sorunu var mi?

Ekipman genis için nedenlerinden biri her kamera farkli çalisir ve kendi artilari ve eksileri vardir ki, siz, Äôll ne gerek bu denge gerekir. Profesyonel fotografçilar ya da profesyonel olmak isteyenler, genellikle ortalama kisi kendi aile fotograflari için netlik ekstra% 0.5 umurunda bile degil ise daha düsük bir maliyet için görüntü kalitesi vazgeçmek istemiyorum. Bu tamamen size kalmis.

Ne harcamak istiyorsun?
Gökyüzü kameralar para harcama siniridir. Sen yaklasik 100 $ ya da bir yüksek kaliteli SLR veya DSLR fotograf makinesi üzerinde binlerce geçirebilirsiniz için küçük bir cep boyutunda otomatik kamera alabilirsiniz. Hatta manuel film SLR pahali olabilir bu yüzden bir satin alma yapmadan önce ne istediginizi bildiginizden emin olun. Eger cüzdan çekin önce, kendinize su sorulari sorun:

* Gerçekten bu kamera miyiz?
* Gerçekten Hangi özellikler gerekiyor?
* Will bu kamera isi ben için satin aliyorum ne için?

Tabii, bir aile toplama çekmek için, o gece görüs, bir 13.000 kare saniyede çekim seçenegi, ve hos seçenekler gibi dev bir dokunmatik ekran ses, ama ihtiyacim var? Bu iki sekilde çalisir, AI sadece ön daha ucuz bir fotograf makinesi almak için esneklik ve sonuçlari üzerinde profesyonel, don, AOT kurban olarak çalismak istiyorsaniz. Yine de yükseltmek zorunda sona Sen, Äôll sonunda, bu yüzden biraz daha beklemek ve biraz daha fazla harcama. Sen yaptin mutluluk Äôll.

Eger gerçekten ihtiyaciniz ne konusunda kendinize karsi dürüstlük ve ne kadar yeni bir kamera geçirebilirsiniz iseniz, satin alma ile çok mutlu olmak için gidiyoruz. Biraz arastirma çevrimiçi yapmak ve diger müsterilerin söylediklerine bakin!), Farkli kameralar farkli durumlarda nasil performans bulmaktan yardima ihtiyaciniz varsa.

Eger aile ve arkadaslar fotograf çekmek için bir kamera satin iseniz, kamera olasilikla ne olursa olsun spend.That ‘en tüketici düzeyinde kamera çekim kosullarinda% 90 sadece iyi ates çünkü ne ne gerek verecektir. Don, AOT daha düsük bir bütçe bir handikap oldugunu bir saniye düsünüyorum Sports Illustrated bir son Mayo Edition’da bazi fotograflari bir tek kullanimlik fotograf makinesi ile çekildi. Her zaman oldugu gibi, en önemli sey eglenmek ve mükemmel fotograflar almaktir.