bir dijital fotograf makinesi yatirim için tavsiye

Çati devam eden altinda fotograf makinesi satislari. Eski kameralardan gelen görüntüleri sinif gelistirmek olarak onlar çok daha uygun ve ayni zamanda satis sasirtici degildir olmak için büyüdü. Dijital görüntülerin alarak fikrine kullanirken tüketicilerin de daha rahat hale olabilir.

Bir elektronik kamera seçiminde temel talepleri ve ne için dijital kamera kullanacak dikkate almak.

Dijital kamera tipleri

Bu size kamera temelde üç formlari bulacaksiniz film ya da dijital görüntü çekimi konum fark etmez. Noktasi ve kameralar, prosumer DSLR kameralar ve profesyonel, yüksek kaliteli kameralar almak var egilimindedir.

1. Konumu ve ates video kameralar otomatik olarak çalisir. Bu sorunu çerçeve disinda sizin için her seyi yapmak. Pozlama bir flash gerekli olup olmadigini da kamera ile karar verdi ve bir. yapmak için internet noktasi ve sprey her zaman.

2. Prosumer kameralar. Bu kamera tipik noktasinda bir adim olacak ve bu sayede fotografçi tam otomatik modundan ates degil, ayni zamanda maruz kalma çesitli yönleriyle üzerinde kontrol sahibi degil sadece saglar, çünkü ates olabilir. bunlar genellikle sembolü modu, bir yakin çekim tarzi, aksiyon modu ve manzara modu dahil olmak üzere çesitli modlari var.

karar

Bu sadece kamera ile ilgili karari üretmek için çesitli kararlar sahip olacak gidip kamera ne tür önemli degil.

Çogu elektronik superstores üzerinde satis temsilcileri bir dijital fotograf makinesi yatirim dikkate alinmasi gereken en önemli sey olacaksa egilimindedir kaç piksel oldugunu görmek için hizli. Önemli oldugunu iken Simdi finale el görüntü kalitesi hepsi bu degil. Piksel onlar da diger sekillerde kullanmaya basliyoruz çok küçük meydanlari ve bazi yeni modellerdir. Eger görüntü üzerinde keskin ayrinti fotografta var daha fazla piksel her zaman olacaktir.

Kullanilabilir en güncel dijital fotograf makinesi 4 milyon piksel yukaridaki ile görüntü üretecek. Bu kolayca iyi grafik kalitesi ile yaklasik 8 x 15 görüntüleri yazdirmak için yeterli karar. Kamera, çok sayida sik gerektigi kadar fotograf 8 x 10 daha büyük ve yazdirmak olacak olasi degildir.

Sizin için ödeme yapmadan önce çesitli eski kameralar deneyin

Onlar piksel ile baglantili ayni sayida içerebilir iken çesitli görüntü özellikleri ile mevcut dijital fotograf makinesi genis bir seçim var. Gerçekten görüntü kaydeden yonga görüntü reseptörlerinin çok farkli ve boyutlandirma en vardir. Bu, her kamera boyunca dedigi gibi daha sonra karsilastirmak için masaüstünüzde görmek için mal alabilir örnek fotograf çekmek için sadece sizinle magaza bir bellek karti almak önerilir.

Teknoloji sürekli gelisiyor ve eski dijital fotograf makineleri sürekli degisen olacaktir. Eger bir satin alma neredeyse bir yil sonra daha fazla piksel ile kesinlikle yeni ve daha iyi bir varsa sürpriz olmayin. Eger gerçekten gelecekte bir kez dijital fotografçilik keyfini Iyi fotograf yapan çok kaliteli dijital dijital fotograf makinesi seçmek için sorun giderseniz.

Eger fotografçiliga hareket yapabiliyorsa, bu hatirliyorum. aslinda artik kagit baski yapmak zorunda kalmadan fotograflarini bilgisayarlarinda üzerine baska bir deyisle dijital kameralar kullanarak insanlarin çogu. Elde etmek için bu fotograflari kaybetti ve sonuç olarak sadece tadini çikarmak için nesiller için özel fotograf baski önerilir için kolaydir.