Bir Dallas dügün fotografçisi seçimi için ipuçlari

Dogru Dallas dügün fotografçisi bulmaniza yardimci olmak için bazi ipuçlari. Eger arkadaslariniz veya aile üyelerinin bazi albümleri bakarak baslayabilirsiniz.

Resmi poz çekim tabii ki, önemlidir. Ancak, birçok çiftler plansiz resimlerin bazilari sik söylüyorlar. Yani diger bir çift albümleri bu samimi görüntüleri aramak ve ise hangi fotografçi isteyin. Kisacasi, öneriler olsun.

Sadece bir ile bitmiyor. Mümkün oldugunca çok sayida öneriler olarak alin. Telefon rehberi gözden geçirin. Dügün planlayicisi sorun. Sizin çiçekçi, sizin garson ve resepsiyon için ise grup konusun.

Bir kez, seçim onlarla karsilamak için randevu yapmak için fotografçilar bir listesi var. Bir resmi bir görüsme yapmak zorunda degilsiniz. Sadece rahat bir toplanti, fotografçinin örnekleri bakmak ve onlarin referanslari isteyin.

Toplantida, aslinda ikiniz iyi bir uyum varsa karar vermeye çalisiyoruz. Eger baski ya da rahatsiz hissediyorsaniz fotografçi kötü bir tutum gibi görünüyor ya da ayni dili konusan gibi görünüyor yoksa …, daha sonra listenizdeki baskasi seçin. Istediginiz son sey, hayatinin en büyük günü sevmiyorum biriyle çalismaktir. Fotografçi siz birbirlerine, harika görüntüler olmayacak ile serin degildir bu yüzden eger, sizinle süre boyunca asili olacak.

Dallas dügün fotografçiligi konusunda uzman birçok profesyonelin vardir. Onlar ödüllü arasinda genis bir karisimi ile, yari zamanli serbest için dünyaca ünlü firmalar arasinda degisir. Sizin ödül ve tam zamanli fotografçilar daha fazla ücret, ama onlar da ihtiyaçlariniza daha fazla zaman ayirmaya edebiliyoruz, ve ihtiyaciniz olan kaliteli saglayabilir. Part-time daha az ücret alabilir, ama her zaman sizin için ne ödeme alirsiniz.

Durumu baska bir konudur. Eger daha yogun, daha popüler fotografçilarindan biri seçerseniz, onlar kullanilabilir oldugunda göre dügün günü programi, ya da önceden onlara kitap emin olmak gerekebilir. Gerçekten büyük fotograf ne kadar baglidir.

Mekanlar ve geçmisleri hakkinda sormak noktalaridir. Dallas dügün fotografçiligi asina Uzmanlari sizin için gidiyoruz stil ve görünüm dayali sizin için çok sayida öneri olmalidir.

Dallas Arboretum ve Fort Worth Botanik Bahçeleri öncesi dügün çekimleri için hem popüler seçenek, ancak alani çevresinde olanaklari gerçekten sinirsizdir. Bu noktalar gitmek için seçerseniz, giderken ek bir ücret ödemek için hazirlikli olun. Fotografçilar da bir kamera veya tripod tasirken ekstra ödemeleri gerekmektedir, böylece akilda tutmak lütfen ..

Tarihi Grapevine Bir Bati yetenek bir sey istiyorum, özellikle nisan çekimler için güzel bir seçimdir. Eski tren araba renkli arka planlar için yapmak.

Hatta Grapevine gelen Fort Worth Stockyards için romantik bir tren yolculugu almak ve birlikte Dallas dügün fotografçisi sürüs saglayabilirsiniz. Amaciniz anilar yapmaktir. Dogru fotografçi yardimci olabilir.