bir bir michael Belk Profil ödüllü Christian fotografçi

Kendi hesabi ile, Michael Belk mübarek bir hayat yasadi. Dünyevi bir moda fotografçisi olarak, en iyi biri olmustur. Çalismalari Vogue, Elle, GQ ve Vanity Fair yer aldi. – Birkaç namedrop için Nautica, J. Crew, Polo ve Christian Dior: Ve onun müsterileri kendilerine basina bir takimyildizi olmustur. Ama bu sadece onun yasam süresi içinde basarili ne bir kismini var.

Dogal bir satis duygusu ile fotograf için onun hediye birlestiren, o giyim sektöründe çok iyi bilinen isimleri için reklam kampanyalari yaratti. Moda reklam için bir tek elden – 30-arti yil için, o kamera arkasindaki adam, yaratici yönetmen ve müsteri temsilcisi olmustur.

“Bu yogun oldu,” diyor, “ama eglenceli bir sürü olmustur … degil kadar çalismalari hakkinda ben seviyorum bir sey oynamak konusunda oldugu gibi -. dünya seyahat ve sektörümüzdeki büyük modelleri ve ekipleri birçok çalisma “aldi-up hiçbir zaman kendi kendini yetistirmis bir fotografçi bir kamera için kötü olmaz o 20 oldu. fotograf ruhunu yakaladi zaman Orlando dogumlu ve Ocala büyüyen, Michael kendisi için öngörülen farkli bir hayati vardi. “lise ve üniversite perakende giyim çalisarak, giyim sektöründe ilgilendi ve hakkinda hiçbir ipucu yoktu fotograf. ”

Ama bir yerde onun 20. dogum günü etrafinda, o ve kardesi anneleri için bir hediye olarak fotograf için bir fotografçi arkadasim kiraladi. Michael kesin fikirleri vardi ve “yere” fotograf çekimi yönetti. “Ben tüm süreç ile hayran oldu. Ben bir 35mm kamera satin aldi ve hemen hemen her seyi çekim fotograf basladi. ”

Her hayat kesin kilometre taslari vardir. O Gant SHIRTMAKERS bir satis pozisyonu için bir açilis duyunca Michael biri, üniversitede kalan sadece bir dönem geldi. Gant 60’larin giyim olaylari ve bu bir usta, bir 22 yasindaki acemi bir is olacaktir. Ancak, Michael ona bir sans bir röportaj ve bir sekilde ikna Gant düzenlenmistir. Birkaç hafta sonra, o bir satis yöneticisi olarak geziyordu. Ama, diye belirtiyor, “Ben her zaman yanimda ön koltukta benim kamera vardi.”

Bir Gant satis toplanti devam ederken üç yil sonra, Michael reklam ajansi sunumu ile unimpressed. “Ben sadece ajansi kim oldugumuzu anladim hissetmedim.” Geri Florida’da ev, o Gant örnekleri giyen bir arkadasim fotografi ve o Gant gerekli görünümünü tasvir hissettim görüntüler olusturdu. Daha sonra New York’a görüntüleri aldi ve Gant yönetim ve tasarim personeli onlari sundu. Onlar, görünümünü ekledi yeni bir ajans için kendi hesap tasindi ve baslikli yeni bir kampanya, olusturulan “Gant Tutum.”

Dogrulanmis onun “tarzi” olmasi, Michael model olarak arkadaslari kullanarak, onun tüm örnek çizgi fotograf basladi. Derme çatma bir karanlik oda, o perakende müsterilerine çizgi sunarken bir görsel yardim olarak kullanmak için 8 x 10 fotograf bir kitap hazirlandi. “Bu sunum için cevap çok güçlüydü, onlarin satici için diger sirketler için bu ‘bak kitap’ yaratma fikri arastirmaya basladi.” Onun is plani o Gant istifa Agustos 1976 yilinda New York yöneldi o kadar çok söz gösterdi .

O kimin için yedi kat ortalama siparis asti bir hesap indi kadar ilk yil için yapip yapip oldu. Onun is ve itibar arttikça o ek olarak basilmis brosür olusturmak mümkün olsaydi, Michael istendi “bakmak kitap.” Sonunda, bu reklam kampanyalari olusturmak için açti. “Ben kitap bakmak ‘bir sirket ise baslamak ve reklam ajansi olmak kadar sona erecekti.”

1989 yilinda beklenmedik yeni bir kilometre tasi için Atlanta’ya onun sirket tasindi. “Biz birkaç küçük hesaplar için büyük is yapiyor, 2 milyon dolarlik bir sirket hakkinda idi.” Russell Atletik, bir sanayi devi, bu hesaplardan birini satin aldi. Russell yöneticileri Michael baskalari için üretilen ve büyük bölümünden biri için reklam “adim” için sordum isi sevdim. O hesap kazandi ve Michael Belk & Company is yüzde 400 artti. “Biz yemek oldu! Baski kampanyalar, televizyon reklamlari ve diger hesaplar bir dizi ile birlikte, bir uçakta ya da bir otelde evinizde hissetmenizi degilse vermedi. ”

42 yasinda, hayatinin büyük bir heyecan, büyük bir basari, ama çok az madde vardi. “Distan bakildiginda, benim hayat doluydu. Içinde, ben Fiziksel “. Bos çalisan ve duygusal, o hizini yitirdi. “Sen kirmizi hatti motor olabilir sadece çok kez ve benim disari Alevli vardi.” Michael çok karanlik bir yerde buldu. “Ben kendimi bu uçurumun disina alabilir düsünmeye devam etti, ama sadece olay degildi.” Kaderinin tamamen emin, uyanik bir gece yatarken, Michael bir ziyaretçi vardi.

“Bu seyler üzerinde tekrar düsünmek ve onlar gerçekten ne oldu merak ediyorum, ama belirgin odamda Allah’in mutlak varligi hatirliyorum. Onlara O’nun yolu deneyin belki seyler benim yol yapmaya devam veya istedim sordu. Ben kendi basima bu alamadim biliyordu, ve O’nun yolu denemek için zaman oldugunu fark etti. “O andan itibaren, Michael diyor, hayati degismeye basladi. “Hala zor bir zaman oldu. Tanri ayni anda tüm sabitleme niyeti yoktu. “Önümüzdeki aylarda (ve yil) içinde, inanilmaz insanlar hayatinin giren, Michael diyor, içine hayati yeniden sekillendirmek isteyen tüm getirerek bilgi” tek Tanri tüm boyunca benim için amaci vardi . ”

1993 yilinda, o bir mola verdi. O, iki hesap bir danisman kalan, onun is kapali Kuzey Gürcistan’da 80 dönüm üzerine Ingiliz tarzi ülke ev insa basladi ve bir kitap için bir fikir üzerinde çalismaya basladi. “Ben büyük bir sirket için bir pazarlama araci olarak kullanilabilecek bir kitap olusturmak için bu fikri vardi.” O sanayi devleri ile randevular için yazma ve arama basladi. Son olarak, Reebok, Kodak ve Sampiyonu Spor onu görmek için kabul etti. “Reebok, kavram sevdim Kodak kayitsiz ve, benim ezici sürpriz, Sampiyonu fikri geri kabul etti.” Sampiyonu, Sara Lee bir parçasi olarak, o yil bir Olimpiyat sponsoru olacak ve olacaktir Michael kitabi, büyük bir potansiyele gördüm onlara özel. Kitap, “Spor ötesinde, içinde Zafer,” Bu Peggy Fleming, Scott Hamilton ve Eric Heiden gibi greats sahip, Amerika’nin Kis Olimpiyat sporcularindan ilham verici hikayeler anlatti. Michael fotograflari olusturulan sadece, o da yazdi. Yirmi bes bin adet satildi.

O kitabin yayin onu bunalmis düsündüm eger Ancak, bu ayni yil Üniversite-sevgilisi ile tekrar bir araya gelme göre bir sey oldu. “Bu ilahi müdahale gerekiyordu,” dedi. “O 400 mil uzakta ve ben 21 yildir onu görmemisti.” Onlar Nisan ayinda Pensacola, Florida bir araya geldi, bu ikinci görüste askti. Onlar gelecekte yapilacak ne bir kez biliyordu ve bes ay sonra evlendiler. Cheryl ve ben evli beri “, ikimiz Rabbi ile iliskilerimizde katlanarak büyüdü. O bizim hayatimizin merkezi ve bu yüzden bize mübarek olan biri. ”

Michael ve Cheryl onlarin Kuzey Gürcistan ev insa bir yil geçirdi. Ama, uzak bir bölgede yasayan dört yil sonra, bu çiftlik satilan ve sevdikleri Kuzey Florida döndü. Michael kendi olarak gördügü onun iki çocuk, büyüdü ve evlendi, ve Michael dört küçük erkek çocuklarin dedesi olmak seviyor vardir.

Michael hayati çok daha dalgin dönüs almistir ragmen bu gün, onun programi son bir ve Mesih ile yolculuklarda olusturarak bir buçuk yil harcadigi, her zamanki kadar telasli oldugunu. Journeys emekleme döneminde olmasina ragmen önümüzdeki yillarda çok isgal etmek için “, ben planliyoruz. Gidebildigi kadar çok yönleri vardir “O inanilmaz bir yolculuk olarak hayatini dönüyor -. Dersler dolu bir.