Bir bakkal buket duygusallik bulmak için nasil çiçek erotik

Ne bir çiçek erotik kilan nedir? Keskin, berrak hatlari, bastan çikarici egriler, sicak cazip renkler, olgun, zengin dokular … gübreleme arayan sert parçalar … Bu fotograf için yalvarir.

Klasik bir erotik çiçek resmi basit bir kompozisyon olmalidir. Bir egri, örnegin, bir sisme ve iki renk, AU fotograf içine, için Äúfall izleyici davet etmek. Dis yalamak izleyici sormak, iç için, yutmak. Görüntüleyici olusturmak için inme arzusu, resmin içine ulasmak ve katilmak. Hatirlamak için. Sadelik ve temiz çizgiler.

Bu Äúdirty çiçek resimleri, farklidir., Toprak bir tencerede bir çiçeklenme bitki bir yana, Äúdirty çiçek, AU, mizah teskil olsa da AU, ben ergen tepki çiktiktan bahsediyorum, evet ÄúOh, bak! boobies küçük bir çift, AU snicker, snicker.

Insan vücudu veya tüm starkness ve manyetizma insan cinselligi için metafor için bir metafor olarak bir bitki / çiçek / root / tomurcuk / yaprak göz önünde tutmak.

Dogada sehvetli özellikle kuzey iklimlerinde Ilkbaharda bizi çevreleyen. Kis sonra bitki, AOS tek renkli beyaz, kahverengi ve gri tüm renkleri gür büyüme, kuslar, onlarin en derin en dramatik renkler, çiftlesme mevsimi özgü zengin sarkilar. Agaçlar çiçekli ve bardak da arilar gübreleme. Seks hakkinda Onun tüm! Bu arada Dünya bir çiftçi keskin parlak kenari ile açilir, AOS pulluk, dalgalari en uç noktada duygusallik olup geri zengin kahverengi toprak, katlanmis. Içine asagi tokat kalça yalvarir.

Çiçek ve çevremizdeki dogal hayatta erotik kesfetmek için gereken tek sey, bir makro lens ve sabir. Görüntüleyici au tefsir Pointer Sisters bir, Äúslow el, ve sadece olmasi istekli olmalidir “kolay bir dokunus.” Mercegin arkasinda benim yil duygusallik ve gözlerime duygusallik bütün bir evren açildi. Enstantaneler olarak siir. Gelin ve ates, evet. Ama zaman ates ve çalistirmayin.
Inceleyen bu tip kendilerini ödünç çiçekler çoktur. Ama orkide aile sekilleri, uzun ömürlü sert çiçekler, çekmek ve insani hayretler .. hatta kök gelisimini kaygan yesil yeni bir parlaklik ile bir beyaz güdük kök uyuyan sonunda disari kaymasini kokulari onun isyan ile her seyden önce akla gelen büyüme ortaya.