binici-at iliskisi dayali basarili is modeli

Walla Walla bir bayan sanatçi göre, onlarin at dünyanin en iyi oldugu baska bir sey inanmazlar at severler vardir. Sampiyonluk kazanan sahibi için bir sorun degildir. Springdale Yolu üzerinde bir ahir itibaren tam bu ask kavriyor ve bunun disinda bir is yapti bir sanatçi geliyor. O at resmi ve at gösterileri fotograflari yok. Kenara bir ünlü aktör sampiyonluk dayaniklilik montaj, Sur Raff Zi ile onun deneyimlerinden, o düzenli düzenli at sevgilisi egilimindedir.

Bu sanatçi için, onun çalisma is kadar zevk. Hatta bir genç olarak, at onu ilgi yaratti edildi. O 11 yasindayken atlarin resimlerini yapmaya basladi ve uzun yillar kalem çizimi orta izlemistir. O bugün onu konularin derinligini yakalamak yardimci olur, erken gölgeleme hakim. O her at o tuval üzerine aktarmaya çalisir kendine özgü kisiligi vardir inaniyor.

O konunun fotograflarla çalisir. Sitede skeçler herhangi bir gerçekten tuhaf at özellikleri hakkinda notlar. Müsteriler sürekli ayarlamalar için kim soracak, ona göre, vardir. Bazen sahibi belirli bir açi için bir tercih vardir, ya da vurguladi istediginiz atin bazi özel karakteristik isaret olacaktir.

Onlarin sahipleri, göz ya da kirisiklik da alin, ya da bazen bir cowlick açmak belirli bir sekilde gibi sanatçi çok daha iyi tüm yüz ifadeleri biliyorum. Onlar için en önemli faktör atlarini hiçbir süslemeler ile, dogru yakalanir olmasidir. O varil yaris dahil olmak üzere ve kesme irk ve olaylar genis bir yelpazede, kapali bulunuyor.

Hareket halindeki bir at yakalama tamamen farkli bir top oyunudur ve çalisma gerektirir. Cantering Örnegin, bir at utangaç bakabilirsiniz. Bir telefoto lens kullanarak, o bu zor eylem açisi yakalayabilirsiniz. O at gösterisi fotograf kalin iken O, bir yil kadar 18 15 olarak gösterir kapli.

O hem fotograf çekmek ve bazi gösteriler için atlarin kazanma resimleri hale getirecektir. Almak bu fotografçilar tam zamanli daha kolay onlarin arabalari karanlik oda ile yerinde fotograf gelistirmek için bulabilirsiniz gösterir. O o genellikle kendi karanlik odasina eve is alir dedi.

Onun deneyimi, ancak, aile evcil hayvan türleri içermez. Köpek ve kedi farkli irk onu portföyünde olmadigindan, onlari görmek ya da iyi bir fotograftan boyamak gerekiyor.

Net bir resim sadece onu hayal kullanarak olusturacaktir.