benim genis açi lens

Bugün istiyor ve ayni zamanda kullanicilarin ihtiyaçlarina uygun kameralar rastlamak olacak. Örnegin dalis veya yüzme içine tek tek sok geçirmez kamera için giderdim bisiklet ya da dagcilik içine bir su geçirmez kamera veya birey için giderdim. Kendi kamera seçebilirsiniz gibi ayni kamera lensi ile oldugu.

Kamera lensi bir kamera gerçekten farkli bir karakter. Bu aslinda gerçek anlamda bir kamera tanimlar nedir. Sadece bir kamera gibi kamera lensi, bir kisinin yasaminin önemli bir yönü olur. Sadece bir kamera lens seçmeden önce sizin için kamera kullanacagiz amaci emin olmak için en iyisidir. Sizin kamera lensi kameranin tüm islevselligini degisecek, yeni bir tema ve görüntü vermek.

Genis açi lens arka ve her sey son derece derin ve net bir görünüm verir. Genis açili objektif, genis görünüm alir, ve ayni zamanda görüntü gerçekten çok nettir. Genis açi lens, diger kamera lensleri çok daha fazla alani kaplamaktadir.

Bu farkli amaçlar için kamera lensi farkli bulabilirsiniz. Genis açi lens de lensin yaygin türlerinden biridir. Genis açili objektif, tam kare biçimi için 35mm üzere 28mm odak araligi içinde kapsar. Objektif yakalamak ya da gördügünüz sey bir genis açi lens görünüm saglar. Genis açi lens bunun bir sonucu olarak, genis açi lens özellikle manzara fotografçiligi içinde kullanilir, kamera önünde ilave alanda alir. Ayni zamanda arka plan fotografin odak noktasi olabilir iken, fotografçi oldukça yakin olabilir fotografta konu ile birlikte genis açi lens, fotografçi fotograf kompozisyonu bir daha iyi kontrol edersiniz. Yani sira taninmis Genis Açi objektif, onlarin çesitli amaçlar için gerçekten benzersiz kamera lensinin diger kesfedeceksiniz. Balikgözü lens türleri 1’dir. Balikgözü lens balik dünyanin gördügü gibi bir metafor olarak, çevreleyen 360 derecelik bir görsel saglar. Genis açi lens ya da digerlerine göre bu, bir günlük kullanim öge olamaz gibi kamera lensleri bu tip, bir çok olaganüstü bir görünüm verebilirsiniz.

balikgözü lens balik gözü ile seylerin bir görünüm vermek gibidir. Balikgözü lens fotograf içinde 3 boyutlu bir görünüm verir. Eski 1 oldukça iyi bilinen ve bilinen ekstra çünkü balik gözü lens ile ilgili bu makale görüsmeler. Ama gerçekten birkaç kisinin balikgözü lens ve özelliklerini biliyorum. 1 asiri seçenekleri yüzden onlari yan birine olarak ya da belki de aralarinda bilmek gerektigini. gibi genis açi lense kiyasla balikgözü lens onlardan inanilmaz çesitlidir. Genis açili objektif sürekli büyük bir sürü insan bugün için daha iyi bir seçim olmustur. Ama sahsen çok balikgözü lens için giderdim. balikgözü lens inanilmaz özel kamera lensi ve ben seyler farkli yol ariyor tapiyorum çünkü bana göre orani karti balikgözü lens puanlari,. Tabii ki genis açi gerçekten görünümlü seylerin bir çok popüler bir yoldur, kendi ortakligi ile birlikte, genis açi lens gerçekten olagan biridir ve bir herhangi bir yerde her zaman için gidebiliriz.

Bir kamera için gidiyoruz, o zaman zaten kamera lensi karar var ettik gerçekten gereklidir. Burada söz edilmemistir kamera lensi diger Birçok çesit bulabilirsiniz. Bu deneyin ve sonra çesit kamera lensinin ihtiyaciniz veya istediginizi belirlemek mümkündür. 1 Aslinda, yeni seyler denemek kendi içinde yeni seviyor kesfetmek ve daha sonra kamera lens seçenekleri ile ilgili kendi bakis açilarini kadar temel gerekir.