bebek fotograf çekmek için nasil

Hemen hemen herkes bebek fotograflarina bakmaktan hoslanir ama o kadar çekici bir bebek hakkinda nedir? Peki film yakalamak için çok çok zor sevinç küçük demetleri yapar? Bu makale bebek fotograflari üzerinde bayginlik ve dogru resmi evde yakalamak için bazi öneriler sagladigi bazi nedenleri giderir.

Onlar çaresiz, çünkü bebekler (bazi yeni dogmus biraz çirkin oldugunu iddia olsa) dogal olarak sevimli. Zekâ küçük içine dogru insa edilmis bir hayatta kalma mekanizmasi olabilir. Bir bebek fotografi bakarken sicak hissediyor herkes bu küçük yaratik beslemek ve kucaklamak için bir sürücü oldugunu anlar. Zekâ için bir amaç vardir.

Portre konusunda uzmanlasmis bir sanatçi bebekler nedeniyle gözleri sevimli oldugunu iddia edecektir. Göz yetismez insan vücudunda tek bir organdir. Size dogmus gün oldugu gibi Gözlerin ayni boyutta.

Inanmiyor musunuz? Bebeginizin fotograflari bak ve gör. Bir aynaya bakarken Daha da iyisi, yaninda bir bebek tutun. Sen ve küçük sokak köpegi ayni boyutu hakkinda gözleri olacaktir. Nispeten orantisiz oldugu için bu da bebeklerin çizmek için sanatçilar için bir meydan okuma yapar.

Bu bebek fotograflari bu kadar çekici kilan oran eksikligidir. Eger bilinen ve sevilen sevimli çizgi film karakterleri düsünün. Bunlarin çogu büyük, genis gözleri vardir. En çekici karakterler sadece bebek resimleri bulunan büyük peepers gibi büyük gözleri vardir.

Tamam. Biz onlarin sevimli biliyorum ama biz hala film üzerinde ya da dijital fotograf makinelerinde zekâ yakalama bir yol bulmaliyiz. Biz gereken ilk sey sabir. Bebekler dogal model degildir ve particularily bebekleri fotograflari umurumda degil. Onlar akillarini baska seyler var. Onlarla Bear.

Sans da kullanisli ama bu geçici bir çözüm olabilir. Odak bebegin kedi açik oldugundan emin olun. Sirin bebek fotograflari yakin çekimler vardir. Bu konu uzak odak çekin çünkü abartili arka kullanmaktan kaçinin.

Bebek gülümseme Ulasim en büyük zorluklardan biri olabilir. Burada sans ve servet harikalar nerede ama hepimiz her zaman bizim lehimize çalismiyor biliyorum. Eger bebek fotograflari için bu mükemmel gülümsüyor yakalamak için küçük bir hakkinda bildiklerini kullanmak zorunda.

Bebeginiz bu degerli yüzler yapmak ve bu faaliyetteki bebek mesgul kilan unutmayin. Baskasi gülümsüyor tesvik ederken bebek fotograf çekmek gerekiyor.