aura fotograf ile insan aura tezahürü

Aura fotograf bize bir insanin aura yakalamak ve kisinin görsel biyo enerjik devleti temsil saglayan bir tekniktir. Her canlinin kendi vücut Zarf ve negatif titresimlerden korur bir enerji alanina sahiptir. Bu enerji ya da aura kisi ya da canlinin varligini gösterir ve evrensel kozmik enerji baglanir. Ayrica Tanri ya da etrafinda vücut ve yayilir içinden yayilan bir ilahi aydinlatma isigi olarak kabul edilir.

Aura Kameralar: aura veya biyo enerjik devletin görsel temsilini bir aura kamera yardimi ile üretilir. Galvanik deri tepkisi, deri sicakligi ve biofeedback kamera ile ölçülür ve bu bilgileri bir bilgisayar arayüzü yardimiyla dijital görüntüler dönüstürülür. Bu tasvir gökkusaginin yedi renk yedi katmandan olusmaktadir insan aura görsel temsilidir. Bu tabakalar, bir sis seklinde ortaya çikar. Her renk farkli bir anlam ve titresim farkli bir frekansi vardir. Ayrica, omurilik, her biri kontrol duygu, organ ve hormonlar birlikte yedi girdaplarin veya Çakralar vardir.

Aura fotograf için kullanilan bazi makineleri de katilimcilar diger bir andan itibaren kendi biyo enerjik eyaletlerde farkliliklar görebilirsiniz canli böylece çalistirin. Alternatif olarak, aura fotograf da sadece fotograflarin veren Polaroid sistemi üzerinden yapilabilir. Aura sistemi mümkün oturumu sirasinda kullanilan ürün veya hizmet bir kisi nasil etkiledigini göstermek için yapar. Bu aura görüntüleme sistemi de oturumun sonucu genis raporlari yazdirabilirsiniz. Aura kamera bilgisayar ile arayüz saglayacak yalnizca bu mümkündür. Ayrintili bio enerji bilgi basit bir kartpostal boyutlu fotograf seklinde veya çok sayfali belgelerde ya basilabilir.

Sizin Bio Geribildirim Veri To Get: Internet herhangi bir akla ürün veya hizmet temin etmek büyük bir kaynaktir. Farkli web sitelerini taramak Eger bazilari kendi aura Video istasyonu üzerinden aura fotograf teklif bulacaksiniz. Bir biyolojik sensör biyo geri besleme verisi ölçmek için kullanilir. Sicaklik ve cilt elektrik iletkenligi daha sonra analiz edildi ve islenen bu veriler temelinde saglar. Daha sonra standart duygusal enerji normlari ile iliskili ve bilgisayar ekraninda aura görüntü olarak görüntülenir. Bu görüntü kisilik özellikleri, enerji bölüm, biyo-enerjik alani ve katilimci duygusal-enerjik devlet anlamina gelir.

Bu teknoloji ile Satis Gelistirme: aura fotograf teknigi müsteri sayisi artan ve mevcut müsterileri elde tutmak isinizi artirmak için yardimci olabilir. Apart müsteri tabani gelistirmek, ayni zamanda müsteri-memnuniyet düzeyi artacaktir. Bu, biyo enerji verileri ürün ve hizmetlerin kullanimi ile bilgisayar ekraninda canli gelistirilmesi görüntüleyerek yapilabilir. Ürün veya hizmet etkisini bu görsel araç yardimi ile müsteriye belirgin olacaktir. Müsteri tabani otomatik olarak bu teknik ile artacaktir. Ayrica bireylere aura seans vermek ve basili raporlar böylece gelir ek bir kaynak haline dönme onlara saglayabilir.