Aninda fotograf için fuji instax kamera kullanmak için 5 eglenceli yolu

Ne yazik ki, klise, “disari eski ile yeni ile” bu gün görünüyor hemen hemen her sey için geçerlidir.

Örnegin, son on bes yil içinde, dijital fotografçilik Edwin Land, Polaroid Corporation Kurucu tarafindan icat edilmistir eski okul aninda fotograf, yerine tehdit etti.

Polaroid arazi ve ekibi sag gözlerinizin önünde anlik fotograflari dogru disari kameranin pop ve gelistirmek anlik kamera ve film öncülük etmistir. Polaroid anlik kamera ve film 1948 yilinda sahneye patladi, ama yeni bin Polaroid tarafindan esas piyasaya vazgeçtigi ve anlik piyasadan çekildi.

Ama baska bir sirket – Fujifilm – hala canli olarak nis pazar gördüm ve anlik kamera ve film onun çok kendi sürümü ile anlik fotografçilar ‘kurtarmak için geldi! Aninda fotograf hala hayatta ve iyi, Fuji sayesinde!

fuji instax yeni polaroid ne kadar

Fuji Instax Yeni Polaroid olmak ve hatta en dindar Polaroid hayranlari tatmin eden bir kalite ile ayni bir adim fotograf islemi kullanir oldu! Genis format film Fujifilm keskin, daha kolay dogal peyzaj ve grup fotograf çekmek için yapar çok yönlü bir yatay manzara formatinda canli, süper ince taneli baskilar sunar.

Anlik kameralar ve anlik fotograflarin orijinal amaci kismi bugün hala var: “simdi” yasam yakalama.

Çektiginiz resimlerin 90% basili asla oldugunu biliyor muydunuz? Onlar bir dijital fotograf makinesi, bir cep telefonu veya bir bilgisayarda kilitli kalmak ve gün isigina görmek asla. Bize bir sürü hala görmek var, tutun ve bu yakalanan an, özel bir olay ya da deneyim görme sirf zevk için hemen fotograf zevk almak istiyorum. Bazi meslekler – olay yeri arastirmacilar, polis, sigorta, modelleme ve döküm kurum ve Emlakçilar – aslinda kolaylik ve anlik fotograflari degistirmek için yetersizlik gerektirir.

Burada aninda fotograf için fuji instax anlik kamera kullanmak için 5 eglenceli yolu vardir:

1. fuji instax “güç” olay pazarlama yapabilirsiniz

Fuji Instax kamera ve film açilan aninda olaylari yakalamak ve bir “deneyimsel” promosyon bileseni ve müsterileri ile iliski kurma çabalari olusturmak için güçlü bir yoldur. Fuji Instax anlik fotograf basarili bir etkinlik pazarlama kampanyasi yürütmek için temel araçlardan biri olabilir.

2. dügün ziyaretçi defteri alternatif

Fuji Instax için Adesso Instant Photo Ziyaretçi Defteri kendi el yazisi kisisel duygulari ile dügün konuklari aninda fotograflari birlestiren ve tüm dügün olaylarin bir tür anlik hatira bir tane olusturur: bekarliga veda partisi, gelinlik dus, prova yemegi, dügün töreni ve dügün! Birçok imzalari yalnizca geleneksel bir dügün ziyaretçi defteri daha eglenceli ve anlamli!

3. mezuniyet ve mezuniyet partileri için fuji instax

Ve yillar geçtikçe bakmak için bir aziz hatira – sinif arkadaslari okul yilligi yazmak olan mezunlari için gelenek haline gelmistir.

Adesso Albüm Instant Photo defteri bir adim daha ileri götürür ve yüksek lisans için bir “YOURbook” olusturur. Sayfada yazili elle yazilmis, kisiye özel notlar ile mezuniyet olay sadece onlarin arkadaslari ve aile üyelerinin anlik fotograf kombinasyonu dogru her fotografin yanindaki yüksek lisans için çok kisisel ve anlamli hatira oldugunu.

4. çocuk partileri için aninda fotograf

Çocuklar çok spontan ve hayatlarinda o özel anlari çok hizli gitmek. Aninda fotograf o özel anlari yakalar, ama onlari görmek için resimleri aninda gelismis degil sadece!

Bu yüzden bir bebek dus, vaftiz, bar / bat Mitzvah, okul yil ya da dogum günü partisi bir son olsun, aninda fotograf bu inanilmaz özel çocuk anlari yakalamak ve onlari hemen sevimli küçük elinde tutmak için bir sey verecek!

5. kar amaci gütmeyen hayir olaylar için fuji instax

Galalar, yararlari ve fundraisers bir Fuji Instax kamera ile anlik fotograf çekmek için mükemmel bir yer vardir. Fotograf bile promosyonlar, baski haber bültenleri, postalar ve ekran için bir Adesso albümdeki ve sponsor organizasyonu için hediye olarak kullanilabilir.

Ünlü olaylar durumunda, ünlü fotograflari ve notlari ile dolu Adesso Albüm yardim için daha fazla para toplamak için kapali ihalesi olabilir.

Bu yüzden aslinda aninda fotograf için geçerlidir “yeni ile, eski ile” söyleyerek gibi görünüyor:

Fuji YENI Polaroid ve aninda fotograf kullanmak ve zevk için birçok yolu hala var!