akilda tutulmasi gereken seyler – en iyi görüntü tarayici bulma

Yeni bir fotograf tarayici satin almak istiyorsaniz o zaman bu okumak gerekir yazidir. Biz, normal tarayicilar ve özel fotograf tarayicilar arasindaki fark karsilastirir ile baslamak için. Biz o zaman için bir göz disarida tutmak için bazi özellikleri bir göz alacak. Daha sonra ana marka ve ürün yelpazesi bir göz ile bitirmek olacak.

standart tarayicilar vs resim tarayicilar

Ilk seyler ilk, bu sizin istediginiz ne tür tarayicinin üzerinde karar vermeniz gerekir. Eger her türlü belgeyi tarayabilir çok yönlü çok yönlü masaüstü tarayici istiyorsunuz, ya da sadece fotograf tarama için özel olarak tasarlanmis özel bir fotograf film tarayici, istiyorsun? Ya da ikisi arasinda bir sey istiyorum?

Belge her türlü tarama için kullanabilirsiniz, çünkü bir genel amaçli tarayici olmasi için söylenecek çok sey vardir. Bununla birlikte, özel bir fotograf tarayici fotograf tarama amaciyla özel olarak dizayn edilecektir. Bu fotograf film ve negatifleri en iyi kalitede dijital görüntüler elde saglayacaktir ve fotograflarinizi en iyi sekilde almak için özel fonksiyonlar ile gelecek.

iyi bir fotograf tarayici özellikleri

Orada fotograf tarayici ile gelen özelliklere de bir bütün ana vardir, ama burada dikkat olmak bazi önemli olanlari sunlardir:

Film ve Seffaflik Tarama: film ve asetat tarama için özel olarak tasarlanmis tarayici? Bu film veya asetat olsun, bu seçtiginiz orta taramak mümkün olup olmadigini kontrol edin.
Yüksek Tarama Çözünürlük: iyi bir yüksek çözünürlüklü tarayici Canon CanoScan 9000F oldugunu. Bu bir 48-bit renk derinligi ile ve 281 trilyon renk üzerinde 9600 x 9600 renkli çözünürlüge sahip.
Fotograf Restorasyon: taradiginiz fotograflari oldukça eski ise, bu gitmek gibi hizli bir sekilde herhangi lekeleri ya da çizik rötus edebilmek için harika.
Foto Yazilim: Eger sadece kendi taranmis durumda bilgisayarinizda birakmalisiniz fotograflarinizi taramak ve istemiyorum. Kolayca de fotograflarinizi düzenlemek mümkün olmak istiyorum, ve birlikte fotograf yazilimi son derece yararlidir nerede var.

en iyi görüntü tarayici yapar ve ürünlerini

Tabii ki, tarayicilar yapmak, ama burada ana fotograf tarayici markalar oldugunu orada birçok marka var:

SVP: 39 $ – 170 $. Son derece uygun fiyatlarla özel fotograf film tarayicilari genis bir seçim.
Epson: 100 TL – 2.500 $. Ürün iyi bir seçim son derece büyük bir fiyat araliginda yayilmis.
Pasifik Resim Elektronik: 60 $ – 500 dolar. Özel fotograf film tarayicilari küçük bir dizi.
Nikon: 200 $ – 6000 $. Özel fotograf film tarayicilari küçük bir ürün yelpazesine, özellikle genis bir fiyat araligi yayildi.
HP: 38 $ – 178 $. Uygun fiyatlarla tarayicilar küçük bir koleksiyon.