aile portreleri de dahil olmak üzere hayvanlar

Hayvanlari seviyorum ve bu hayvan severlerin birçok evcil hayvan var dünyada insanlarin büyük bir kismi, bazi insanlar çok onlari ailenin bir parçasi olarak kabul onlarin Evcil seviyorum. Aile portreleri çekerken insanlarin evcil hayvan fotograf dahil olmasi nadir degildir. Bu bir aile portre için hayvanlar eklerken burada bazi ucu vardir, herkes memnun oldugunu bir kompozisyon elde etmek için fotografçilar adina biraz fazladan çaba sürebilir.

Onlari lastik. Hayvanlarin fotograflari onlari isbirligi yapmak için en kolay yolu çekerken onlari tuckered sahip olmaktir. Bir aile üyesi ates önce bir saat kadar çalistirmak, ya da bir kedi ise, onlar deklansöre basin zamani geldiginde konuma onlari Cocas için kullanilabilir gibi bir oyuncak var uzun bir köpek almak var. Kertenkele, sürüngen ve kemirgen gibi bazi hayvanlar tutulabilir ve daha az muhtemel ama bir kiyameti kadar olacak çünkü çalismak için biraz daha kolay!

Ekipman için hayvan iklime alistirmak. Bir aile fotografi dahil hayvan hayvanlar da fotograf çekimi sirasinda görmek ve duymak ki isiklar ve sesler gösteren birkaç dakika harcamak ediniz ates olacaksa oldugunu biliyorsaniz. Bazi hayvanlar gerçekten çok oluyor ama diger hayvanlar sinir olabilir ve garip bir gürültü duydum ya da parlak bir flas görünce olumsuzluk tepki oldugunu umurumda degil. Mümkün yanar yerine stüdyo isik kullanmaya çalisirsaniz bu hayvan daha az strese neden olur.

Sadece çalisma gibi çocuk yapmak için hayvan ve iyi davranis için senin için faaliyetler var deneyin. Hayvan kizgin asla, insan duygu çok farkinda ve duygularini büyük fotograf çekmek yolunda izin eger hayvan bu anlamda ve daha az isbirligi olacagi muhtemeldir. Hayvanlarin en sevdigim kisi onlari sakin ve kooperatif tutmak için her zaman onlarla birlikte oldugundan emin olun.

Hayvanlar bir aile portresi kisilik ve karakter bir çok ekleyebilirsiniz. Onlar aile zaman duygusu ve anilari bir sürü fotograf bakmak her zaman verebilir. Sabirli bir aile portre bir hayvan dahil olmak üzere zaman eglenmek, önemli olan, yaratici olmak ve sansa istekli.