adobe elemanlari 7 yazilim gelismeler ve ek kerpiç elemanlari 7 araçlari egitim

Eger deneyimli bir Adobe yazilim kullanici iseniz kesinlikle Adobe gelistirdigi yazilimin her yeni sürümü ile her zaman yeni bir sey oldugunu kabul edecektir. Yani Adobe yaziliminin yeni sürümleri eski sürümleri eski haline yapabilirim? Peki böyle bir soruya cevap degil hala yazilim, eski sürümlerini kullanabilirsiniz hiç ama sadece yeni sürümlerinde sunulan olacak yeni ürünleri de bazi eksik olacagini, hiçbir olacaktir.

Adobe Photoshop fotograf düzenleme yazilimi ile basladi ve yakinda yazilimin baska bir çizgi Elemanlari az profesyonel fotograf editörleri için tasarlanmis olan tek fark fotograf düzenleme için de oldu Elements yazilimi yaratti. Yani Elements ile bir çok kolaylikla kendi resimlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Adobe Elements tanitimi her yil gelen daha fazla versiyonlari olmustur ve bugün Elements en son sürümü 7 Adobe Elements oldugunu. Beri Adobe Elements 7 muhtemelen hiç Elements akilli sürümüdür. Bunun nedeni Elements yazilimi yakindan artik Photoshop CS sürümleri gibi açiga çikiyor Photoshop daha profesyonel sürümü benzer yapma araçlarinin sayisi artmistir olmak. Yani Elements 7 ile size Photoshop yazilimi ile profesyonel olarak yaptigi gibi, fotograflarinizi düzenlemek mümkün olacak.

Adobe Elements 7 Elements tüm önceki sürümleri çok daha kullanici dostu sürüm geregidir. Peki yeni seyler Elementlerin önceki sürümlerinde bulunmayan Elements 7 var? Asagida Elements 7 bulacaginiz yeni özelliklerden bazilaridir.

Elements 7 kolayca siralamak ve bunlari gerektiginde bunlari bulabilirsiniz böylece görüntüleri etiket saglayacak bir organizatör vardir. Ayni anda bazi görüntülerin üzerinde çalisiyor olabilir için bu çok iyi, düzenleyen kolaylikla erisebilirsiniz projeler görüntüleri çözmek saglayacak kadar. Daha sonra düzeltme özelligi vardir. Bir görüntü düzenlemek için çalisirken Bu özellik, tüm en sik kullanilan araçlari saglar. Yani kolayca verilecek ortak araçlari, bulasmaya olmak araci bulaniklik ve gelistirmeleri gerekmektedir.

Bir takvim yapmanizi saglar olusturmak paneli, slayt ve çok daha fazlasi. Eger Olusturdugunuz paneline gidin ve takvimi tiklatin bir görüntü alabilir ve istediginiz fotograf ile kendinizi kisisellestirilmis bir takvim için yapabilirsiniz isterseniz eger öyleyse.

Adobe Elements 7 en etkileyici özelligi payi özelligidir. Bu özellik sayesinde yüz kitap ve diger topluluk aglari gibi programlari kullanarak Internet üzerinden fotograf albümleri paylasmak mümkün olacak. Ayrica e-posta yoluyla payi özelligini kullanarak görüntü göndermek mümkün olacak. Çikarilabilir medya üzerinde görüntü kaydetmek isterseniz payi özelligi CD / DVD görüntüleri kopyalamak için izin verir.

Bu sadece diger sürümlerinden farkli yapmak Adobe Elements 7 olan yeni özelliklerden bazilaridir.