adimlari bir huntington beach fotograf is nakit akisini gelistirmek alabilir

Ne yazik ki, en fotografçilar su senaryoyu ile ilgili olabilir. Yeni bir istemci is ve aramalari görülen ve kurar ve oturum için bir zaman kurar oldu. Fotografçi için hazirlar ve oturum vuruyor. Fotografçi sonra daha fazla, görüntüleri düzenleme deliller olusturmak, bir web sitesi ve blog için resimler yükleyerek onun zaman yatirim. O talimatlari görüntüleme ve siparis ile bir e-posta gönderir.

Daha sonra, daha sabirla sirasini bekler – ve bekler ve bekler. O kisiler onlar prova açiklamalarini anlamadiginiz emin olmak için müsteri. Hala siparis yok. Bu durumda yapilacak bir fotografçi nedir? Siparislerde gecikme isletmelerin nakit akisi büyük hasara batik olabilir. Asagida bu durumla basa çikmak için öneriler listesidir.

1. Gecikme nedenini belirlemek. Arada bir süre bazi zor finansal stres altinda geldi çünkü bir müsteri sadece siparis gecikme olacak, ancak zaman hastalarin çogu hayat sadece mesgul olur çünkü siparis etrafinda alamadim. Siparis görevi basitçe kalabalik olur.

2. Ates önce siparis politikasi iletisim kurun. Bir fotografçi emir istemci oturumu için ödedi ve oturumu tamamlandiginda sonra ates üç hafta içinde yapilmasi gerektigini kurmaya çalisan bir konumda olmak istemiyor. Müsterinin beklentilerini onun için tamamlanmasi birkaç ay olurdu olabilir. Bir fotografçi açikça erken ve yalindir sekilde onun politikasini iletisim gerekir. Bu karisikligi önlemek ve fotografçilar zaman degerli oldugunu iletisim yardimci olacaktir.

3. Bir süre için bir online galeride resimleri korumak için Teklif, afterwhich resimleri basacak. Bunu yapmak için çesitli nedenleri vardir. Ilk olarak, temel bir insan özelligi adresleri – erteleme. Birçok kisi bir süre oldugunda onlar yapmak istediginiz bir görevin tamamlanmasi daha kolay bulacaksiniz. Bir süre olusturarak müsteri siparis süreci ile bazi yapi kazandiriyor. Buna ek olarak, daha iyi çevrimiçi sunucu alani yönetmek mümkün.
4. Web için görüntüleri koymak için mütevazi bir çorap ücret. Görüntüleri yönetmek zaman aliyor. Bu, biraz zaman kapsayacak, ancak daha da önemlisi zamaninda siparis tamamlamak için bir tesvik saglayacaktir.

Bir portre ya da dügün fotografçiligi is nakit akisi önemlidir. Yukaridaki adimlar bu sorunu çözmek için kanitlanmis teknikleri.