3 sey ben fotograf pazarlama biliyordu düsündüm ve profesyonel bir fotografçi olmak – yanlis!

Ben yapmak zorunda uygulama oldugunu ve çarpici görüntüler olusturmak için en son teknikleri incelemek – aptalca – Önce profesyonel bir fotografçi olmak ve tam zamanli olarak fotograf pazarlama ile ilgili almak için karar geri, ben düsündüm! Sonra, bir kez ben, her zaman parlak isi yapmak için ögrendim, profesyonel bir fotografçi olarak benim kariyer tas daha fazla veya daha az döküm olacaktir.

Ben yanlis çocuktu! Profesyonel bir fotografçi olma ve hayallerinizdeki kariyer çalisarak (ben yasadim kaç $ 1.000 gün sayisi kaybettim) fotograf pazarlama büyük para kazanmak istiyorsaniz – burada bilmeniz IHTIYACI 3 önemli sey vardir. BTW – sen ve yari zamanli baslamalidir olabilir!

Ilk olarak, bana benim parçasi üzerinde birkaç varsayimlar kurmayi saglar. Ben fotograf ile ilgilenen ve size ask bir kariyer çalisan hayal varsayalim.

En azindan yari zamanli – Ben de ya dikkate / profesyonel bir fotografçi olma konusunda hayal ya da belki zaten fotograf pazarlama sansinizi denedim varsayalim.

Not: Size mükemmel bir fotografçi kabul etmedi. Ben benim fotograf pazarlama kariyerine baslamak istedim zaman karsilastigi ilk büyük engel oldu. Ben sadece iyi degildi. Ben ve hala yetkili degilim, ama kendimi hiç herhangi bir büyük yaratici ödül kazanan görmüyorum.

Ben ates ve ates ediyorum. Unutmayin – zaman dikkate sonra bir dolar hakkinda her atis maliyeti, film, gelismekte olan ve maliyeti yazdirirken bu, filmin eski günlerde oldugu. Benim “hobi”, ben son ve en büyük, ben sadece tüm fotograf kitaplari ve dergilerde görüyordum fotograflari kadar tedbir olamazdi satin maxed kaç kredi karti olursa olsun pompalanir ne kadar para olursa olsun.

Profesyonel bir fotografçi olarak kariyerine benim hayalleri tamamen ulasamayacagi görünüyordu.

Yanlis. Efsane içerisinde 1. budur. Sen Ansel Adams olmak gerekmez! Sadece yetkili!

Nerede hatirlamiyorum, ama bir yerde dedim, birisi tökezledi “her beceri düzeyi için profesyonel fotografçilik alaninda yer var.”

Bu cümle benim hayatimi degistirdi. Ben kim oldugunu hatirliyorum eger ben, altin bir bira o küçük pasaji yaraticisi alirdik.

Nedense, gerçekten ev vurdu ve ben fotograf pazarlama bir denemeye karar verdi. Alt çizgi … Ben tüm fotograf çekimleri% 90 deneklerin ayni tip olacak ögrendim, yanar ve ayni temel yolu poz verdi.

Beni yanlis anlamayin, yaptiginiz her oturumda mutlak iyi is olabilir, ama yarismalar için yaratici seyler kaydetmeniz gerekir – gün fotograf pazarlama gün degil. (Çok yaratici iseniz Aslinda, satis düsecektir. Müsterilerine geleneksel portreler bekliyoruz ve çok uzak beklentilerini sapma eger sevmiyorum.)

Profesyonel bir fotografçi olarak baslarken benim ikinci büyük engel bir stüdyo açmak için para baslamisti. Sonuçta, kira oldukça pahali ve bir resepsiyonist, programlari ve fiziksel bir stüdyo açarak katilan tüm diger biblolar ise, dekorasyon alani, tabela eklediginizde – tüm oldukça zor olabilir. Herhangi bir fotograf pazarlama ve profesyonel bir fotografçi olma bu rüya hiç yapmadim özellikle dakika daha ve daha pahali oluyor.

“Yere” çalismalarinin – benim fotograf pazarlama kariyerine basladi önce, ben küçük bir arastirma yaptim ve en iyi profesyonel fotografçilar bir çok sey oldugunu kesfetti – degilse çogu! Diger bir deyisle, hatta stüdyo kullanmiyorsaniz! Ayrica, müsterilerine fotografçi kendilerine geliyordu çok mutlu, onlar ekstra ödemek edildi!

Bu yüzden kendi kendime, “Ben kullanarak olmayacak bir stüdyo için bir ton para ödemek, ya da sadece yapmak ‘yere’ her sey ve hatta daha yüksek ücretler olsun! Hmmm olabilir … Ben ne yapmaliyim?” Dedi

Ben 6000 üzerinde geçmis müsteri var ve bir stüdyo açti asla var, 16 yildir profesyonel bir fotografçi oldum.

Mit # 2 – Profesyonel bir fotografçi olmak bir fantezi stüdyo gerekir. YANLIS.

Mit # 3 – Profesyonel bir fotografçi olarak, bir kez insanlar elinde çek defteri ile akin olacaktir çarpici görüntüler görmek! YANLIS, YANLIS, YANLIS.

Üzgünüm bunu söylemek ama görüntüleri bir fotografçi olarak basari ile çok az ilgisi var. Bu pazarlama ilgili. Bir kez dogru, insanlar aslinda Hizmetleriniz için yaygara, ama önce olacak pazarlama olsun – ne kadar iyi olursa olsun.

Aslinda, benim en iyi promosyonlar birçok hiç hiç benim is herhangi gördükten olmadan fotografi için siraya yeni müsteriler olsun! Fotograf pazarlama ve profesyonel bir fotografçi olarak yasam bile biraz ilginç geliyor, yani, benim bülten katilarak cevap. Ücretsiz bir e-kitap ve nakit hayallerinizi açmak nasil günlük ipuçlari alirsiniz.